Jauna funkcionalitāte Mintos aizdevumu tirgū – procesā esošs maksājums

Tuvākajos mēnešos mēs Mintos aizdevumu tirgū ieviesīsim procesā esoša maksājuma aprakstu – tā ir maksājuma statusa funkcionalitāte, kas investoriem sniegs skaidrību par aizņēmēju maksājumu statusu ceļā no aizdevumu izsniedzējiem uz Mintos.

Šādā veidā mēs informāciju par maksājumu dinamiku pārcelsim no aizdevumu tirgus aizmugursistēmas jeb Back-end uz Mintos investoru kontu kopsavilkuma sadaļu. Šī funkcionalitāte ne tikai uzlabos pārredzamību, bet arī sniegs detalizētāku statusa aprakstu katram aizņēmēja maksājumam.

Procesā esoša maksājuma statuss investoriem ļaus iegūt sīkāku informāciju par aizņēmēju maksājumiem, kuri tiek pārskaitīti uz Mintos, un par to, vai aizņēmēju maksājumi kavējas.

Jaunā funkcionalitāte būs redzama investoru konta bilances pārskatā, kā arī sadaļā “Manas investīcijas” un aizdevumu sadaļas cilnē “Maksājumu grafiks”. Tā būs pieejama arī kā papildu filtrs Auto Invest un pirmreizējā un otrreizējā tirgū.

Mintos saved kopā aizdevumu izsniedzējus un cilvēkus, kuri grib uzkrāt un investēt aizdevumos, un mēs darām visu iespējamo, lai izsvērtu riskus, novērtētu mūsu aizdevumu tirgū esošos spēlētājus un piedāvātu rīkus un informāciju, kas investoriem palīdzētu pieņemt pārdomātus lēmumus.

Par konkrētu šīs funkcionalitātes aktivizēšanas brīdi mēs investorus informēsim jaunumu e-pastā.

 

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner