Jauna kārtība investīciju veikšanai Banknote aizdevumos

18.10.2016

mintosblog

Vēlamies informēt, ka turpmāk investīciju veikšana Banknote izsniegtajos aizdevumos notiks pēc jaunas kārtības. Banknote ir pagarinājusi licenci patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijā uz nenoteiktu laiku. Jaunā kārtība ir ieviesta, ņemot vērā licencē noteiktos ierobežojumus.

Kā strādās jaunā kārtība?

Lai iegūtu ekspozīciju uz Banknote izsniegtajiem aizdevumiem, investori varēs investēt Mintos Finance izsniegtos aizdevumos Banknote, kuru atmaksa būs atkarīga no aizņēmēju veiktajiem maksājumiem. Katrs no Mintos Finance izsniegtajiem aizdevumiem Banknote būs piesaistīts konkrētam Banknote izsniegtam aizdevumam aizņēmējam.

Mintos Finance ir Mintos grupas uzņēmums.

Detalizēta darījuma struktūra ir aprakstīta Mintos Finance aizdevuma līgumā un cesijas līgumā.

Kā jaunā kārtība ietekmēs investorus?

Investori, veicot investīcijas pēc jaunās kartības, arī turpmāk iegūs ekspozīciju uz Banknote izsniegtajiem aizdevumiem aizņēmējiem. Taču, ja līdz šim investori ieguva tiešas prasījuma tiesības pret gala aizņēmēju, tad, investējot pēc jaunās kārtības, investori iegūs tiešas prasījuma tiesības pret kredītu izsniedzēju jeb šajā gadījumā – pret Banknote.

Ņemot vērā, ka šīs izmaiņas ietekmē investīciju riska profilu, no visiem esošajiem Auto Invest uzstādījumiem tiks izņemta atzīme par investīciju veikšanu Banknote aizdevumos. Lai investētu Banknote aizdevumos pēc jaunās kārtības, izmantojot Auto Invest funkciju, lūdzam izveidot atbilstošu Auto Invest portfeli atkārtoti.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar mūsu klientu atbalsta centra komandu, kura ar prieku Tev palīdzēs!

Komentāri

Meklēt

Important

Seko mums