Jauna kārtība investīciju veikšanai Hipocredit aizdevumos

20.10.2016

mintosblog

Vēlamies informēt, ka turpmāk investīciju veikšana Hipocredit izsniegtajos aizdevumos notiks pēc jaunas kārtības. Hipocredit ir pagarinājis licenci patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijā uz nenoteiktu laiku. Jaunā kārtība ir ieviesta, ņemot vērā licencē noteiktos ierobežojumus.

Kā strādās jaunā kārtība?

Lai iegūtu ekspozīciju uz Hipocredit izsniegtajiem aizdevumiem, investori varēs investēt Mintos Finance izsniegtos aizdevumos Hipocredit, kuru atmaksa būs atkarīga no aizņēmēju veiktajiem maksājumiem. Katrs no Mintos Finance izsniegtajiem aizdevumiem Hipocredit būs piesaistīts konkrētam Hipocredit izsniegtam aizdevumam aizņēmējam.

Jaunā kārtība attiecas tikai uz no jauna izsniegtiem Hipocredit aizdevumiem privātpersonām. Investīciju kārtība aizdevumos, kas izsniegti juridiskām personām, nemainās.

Mintos Finance ir Mintos grupas uzņēmums.

Detalizēta darījuma struktūra ir aprakstīta Mintos Finance aizdevuma līgumā un cesijas līgumā.

Kā jaunā kārtība ietekmēs investorus?

Investori, veicot investīcijas pēc jaunās kartības, arī turpmāk iegūs ekspozīciju uz Hipocredit izsniegtajiem aizdevumiem aizņēmējiem. Taču, ja līdz šim investori ieguva tiešas prasījuma tiesības pret gala aizņēmēju, tad, investējot pēc jaunās kārtības, investori iegūs tiešas prasījuma tiesības pret kredītu izsniedzēju jeb šajā gadījumā – pret Hipocredit.

Ņemot vērā, ka šīs izmaiņas ietekmē investīciju riska profilu, no visiem esošajiem Auto Invest uzstādījumiem tiks izņemta atzīme par investīciju veikšanu Hipocredit aizdevumos. Lai investētu Hipocredit aizdevumos pēc jaunās kārtības, izmantojot Auto Invest funkciju, lūdzam izveidot atbilstošu Auto Invest portfeli atkārtoti.

Komentāri

Meklēt

Important

Seko mums