Jauna struktūra investīcijām Latvijā izsniegtos Mogo aizdevumos

No 2017. gada 14. decembra Mintos aizdevumu tirgū būs jauna struktūra investīcijām Latvijā izsniegtos Mogo aizdevumos. Izmaiņas ir ieviestas, lai atvieglotu valsts iestāžu uzlikto administratīvo slogu līdzīgiem Latvijā licencētiem kredītpakalpojumu sniedzējiem.

Kāds būs jaunais process?

Lai iegūtu pieeju Latvijā izsniegtiem Mogo aizdevumiem, investori varēs investēt Mintos OU izsniegtos aizdevumos Mogo juridiskajai vienībai Latvijā – AS “mogo”, kuru atmaksa ir atkarīga no gala aizņēmēja maksājumiem. Katrs aizdevums, ko Mintos OU izsniegs Mogo, tiks piesaistīts attiecīgam Mogo izsniegtam aizdevumam gala aizņēmējam.

Mintos OU ir Mintos grupas uzņēmums. Detalizēts jaunās struktūras apraksts ir pieejams Mintos OU aizdevuma līgumā un cesijas līgumā.

Kā jaunā struktūra ietekmēs investorus?

Investori, kuri veiks investīcijas saskaņā ar jauno struktūru, joprojām iegūs pieeju Mogo izsniegtiem aizdevumiem. Iepriekš investori ieguva tiešu prasību pret gala aizņēmēju; turpmāk investori iegūs prasību pret aizdevumu izsniedzēju, proti, Mogo.

Ņemot vērā, ka veiktās investīcijas joprojām būs piesaistītas Mogo izsniegto aizdevumu izpildei, pašreizējā Auto Invest funkcija investīciju veikšanai Mogo aizdevumos paliks spēkā arī aizdevumiem, kas tiks izvietoti Mintos aizdevumu tirgū saskaņā ar jauno struktūru. Ja investīciju struktūras izmaiņas ietekmē Tavus investēšanas nosacījumus, lūdzu, attiecīgi pielāgo savus Auto Invest iestatījumus.

Par Mogo

Kopš Mogo grupas dibināšanas 2012. gadā uzņēmums aizdevumos ir izsniedzis vairāk nekā 300 miljonus eiro, un tas ir reģionā lielākais nebanku auto kredītdevējs, kas darbojas Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Gruzijā, Polijā, Bulgārijā, Rumānijā, Armēnijā un Moldovā. Mogo ir viens no lielākajiem aizdevumu izsniedzējiem Mintos aizdevumu tirgū. Uzņēmums pievienojās Mintos 2015. gada martā, un kopš tā laika, izmantojot aizdevumu tirgu, ir finansēti auto aizdevumi 78 miljonu eiro apmērā.

Ja Tev ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinies ar mums. Mēs ar prieku Tev palīdzēsim!

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner