Jauna struktūra investīcijām Lendo aizdevumos

Sākot no 2017. gada 3. augusta, Mintos aizdevumu tirgū tiks izmantota jauna struktūra investīcijām Lendo aizdevumos. Jaunā struktūra tiek ieviesta saistībā ar jauniem noteikumiem, ko uzraudzības iestādes pieņēmušas Lendo darbības valstī Gruzijā.

Kāds būs jaunais process?

Lai iegūtu pieeju Lendo aizdevumiem, investori varēs investēt Mintos OU izsniegtos aizdevumos Lendo, kuru atmaksa ir atkarīga no gala aizņēmēja maksājumiem. Katrs aizdevums, ko Mintos OU izsniegs Lendo, tiks piesaistīts attiecīgam Lendo izsniegtam aizdevumam gala aizņēmējam.

Mintos OU ir Mintos grupas uzņēmums. Detalizēts jaunās struktūras apraksts ir pieejams Mintos OU aizdevuma līgumā un cesijas līgumā.

Kā jaunā struktūra ietekmēs investorus?

Investori, kuri veiks investīcijas saskaņā ar jauno struktūru, joprojām iegūs pieeju Lendo izsniegtiem aizdevumiem. Iepriekš investori ieguva tiešu prasību pret gala aizņēmēju; turpmāk investori iegūs prasību pret aizdevumu izsniedzēju, proti, Lendo.

Ņemot vērā, ka veiktās investīcijas joprojām būs piesaistītas Lendo izsniegto aizdevumu izpildei, pašreizējās Auto Invest funkcijas investēšanai Lendo aizdevumos paliks spēkā arī aizdevumiem, kas tiks izvietoti Mintos aizdevumu tirgū saskaņā ar jauno struktūru. Ja investīciju struktūras izmaiņas ietekmē Tavus investēšanas nosacījumus, lūdzu, attiecīgi pielāgo savus Auto Invest iestatījumus.

Par Lendo

Lendo pievienojās Mintos aizdevumu tirgum 2016. gada jūlijā un kopš tā laika ir kļuvis par vienu no lielākajiem aizdevumu izsniedzējiem tirgū. Uzņēmums piedāvā iespēju investēt īstermiņa nenodrošinātos aizdevumos, kas izsniegti lielākajās Gruzijas pilsētās. Līdz šim aizdevumu tirgū ir tikuši finansēti Lendo aizdevumi vairāk nekā 80 miljonu eiro apmērā.

Ja Tev ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinies ar mums. Mēs ar prieku Tev palīdzēsim!

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner