Jaunākā informācija par ziedojumiem Ukrainai, izmantojot Mintos

Atjaunināts 2022. gada 26. aprīlī

Pateicoties dāsnajam atbalstam, ko daudzi turpina sniegt “Uzņēmēji mieram”, kopš 27. februāra uz Ukrainu ir nosūtīts 31 humānās palīdzības kravas sūtījums.

Pašlaik organizācija galvenokārt darbojas kā platforma, kas palīdz organizācijām un iestādēm organizēt un piegādāt humāno palīdzību Ukrainai. Pēdējo nedēļu laikā “Uzņēmēji mieram” sadarbībā ar labdarības organizāciju “Ziedot.lv” ir nogādājuši kravas vairāk nekā 300 000 eiro vērtībā uz Ukrainas pilsētām, kas ir ļoti cietušas no Krievijas iebrukuma, piemēram, Dņepru, Buču, Kijevu, Zaparozi, Čerņivci un Mariupoli.

Humānās palīdzības saturs turpina nodrošināt Ukrainas iedzīvotājus ar to, kas viņiem visvairāk nepieciešams – pārtiku (sauso un konservēto), higiēnas precēm, apaviem un apģērbiem, medikamentiem, medicīnas piederumiem, slimnīcu gultām un ķirurģiskiem instrumentiem, segām un piena maisījumiem zīdaiņiem.

Vēlreiz vēlamies pateikties Mintos investoriem par “Uzņēmēji mieram” sniegto atbalstu, līdz šim saziedojot vairāk nekā 30 000 eiro.

24. februārī pasaule piedzīvoja smagu satricinājumu, Krievijai iebrūkot Ukrainā. Pēdējo nedēļu laikā Mintos investori ar mūsu platformas starpniecību ir ziedojuši vairāk nekā 23 000 eiro, lai palīdzētu Ukrainas iedzīvotājiem un bēgļiem.

Mēs sakām paldies katram, kurš ir izrādījis atbalstu, un aicinām iepazīties ar jaunāko informāciju par to, kam šie ziedojumi ir tikuši novirzīti.

Uzņēmēji mieram

Visi līdz šim ar Mintos starpniecību veiktie ziedojumi ir novirzīti tieši “Uzņēmēji mieram” – organizācijai, kas apvieno vairāk nekā 100 uzņēmējus gan valsts, gan starptautiskā mērogā (Īrijā, Apvienotajā Karalistē, ASV un citur). Kustība sadarbojas ar Ukrainas vēstniecību Latvijā, Latvijas Republikas Ārlietu ministriju un vienu no lielākajām Latvijas labdarības organizācijām Ziedot.lv.

Kopš kustības sākuma 27. februārī uz Ukrainu ir nosūtīti 11 humānās palīdzības sūtījumi vairāk nekā 1 miljona eiro vērtībā. Humānās palīdzības saturs ietver visu, sākot no pārtikas, higiēnas precēm, apaviem un apģērbiem, medikamentiem, medicīnas piederumiem, pirmās palīdzības precēm, elpināšanas maisiem un slimnīcu gultām. Katru dienu, pateicoties uzņēmēju un iestāžu līdzdalībai, tiek nokomplektētas arvien vairāk humānās palīdzības kravas.

Ukrainas iedzīvotāji ir pateicīgi par šo palīdzību, un tā ir ļoti atzinīgi novērtēta. Tāpēc, lai nodrošinātu, ka šie centieni nemazinās, aicinām uzņēmējus pievienoties iniciatīvai “Uzņēmēji mieram”, bet Mintos investorus turpināt ziedot no saviem Mintos kontiem.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner