Jaunākās ziņas par Aforti Finance

Atbildes uz jaunākajiem investoru jautājumiem.

Kāpēc Mintos mājaslapā nesamazinās Aforti Finance neatmaksāto aizdevumu apmērs?

Iepriekšējās problēmas ar maksājumu pārskaitījumiem ir radījušas uzkrātu negatīvu Aforti norēķinu Mintos par maksājumiem, kas tika ieskaitīti investoru kontos. Rezultātā maksājumi, kurus tagad pārsūta Aforti, tiek sadalīti divās plūsmās: vispirms tiek segti norēķini, kas bija uzkrāti investoriem pirms Aforti Finance izsniegto aizdevumu automātiskās atmaksas un atpirkšanas apturēšanas 2019. gada 7. augustā, un pēc tam no atlikušās summas tiek segti tekošie aizņēmēju maksājumi un aizdevumu atpirkšana.

No 2019. gada 7. augusta līdz 2019. gada 4. oktobrim Aforti Finance uz Mintos ir pārskaitījis kopā 706 186 EUR un 235 678 PLN, no kuriem lielākā daļa tika novirzīta uzkrātā norēķina segšanai. 

Uzkrātais negatīvais norēķins Mintos mājaslapas statistikā neuzrādās kā neatmaksāti aizdevumi, jo šī nauda jau bija ieskaitīta investoru kontos pirms 2019. gada 7. augusta.

Ja Aforti Finance veic maksājumus katru dienu, tad kāpēc Aforti aizdevumi joprojām ir izslēgti no otrreizējā tirgus?

Lai gan Aforti Finance aizņēmēju maksājumu pārskaitījumus veic katru dienu, ņemot vērā iepriekšējās problēmas, joprojām pastāv neskaidrības. Mēs gribam aizsargāt mazāk informētus investorus. Tāpēc Aforti Finance aizdevumi būs izslēgti no otrreizējā tirgus tik ilgi, kamēr mēs nemainīsim situācijas novērtējumu.

Aizdevumu izsniedzēju informācijas lapā ir pievienota ziņa par Aforti statusu.

 

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner