Jaunākās ziņas par Aforti Finance

Vakar mēs Polijas galvaspilsētā Varšavā tikāmies ar Aforti Finance vadību. Tikšanās laikā mēs pārrunājām radušos situāciju un to, kādi ir nākamie soļi, lai Aforti Finance atsāktu aizņēmēju maksājumu pārskaitīšanu. 

Mintos prioritāte ir aizsargāt mūsu investoru intereses aizdevumu tirgū. Saskaņā ar cesijas līgumiem mēs investoriem novirzām no aizdevumu izsniedzējiem saņemtos aizņēmēju maksājumus. Aforti Finance kavē daļas no aizņēmēju maksājumiem pārskaitīšanu mums, tāpēc mums nācās apturēt investoru kontu kreditēšanu. Pašreizējais Aforti Finance neatmaksātais portfelis Mintos aizdevumu tirgū ir 2 236 123 EUR. Kopumā 21 896 investoriem ir neatmaksātas investīcijas Aforti Finance izsniegtajos aizdevumos, kas ir nedaudz vairāk par vidēji 100 EUR vienam investoram.

Investoriem joprojām ir prasījuma tiesības pret gala aizņēmējiem, kuri veic maksājumus Aforti Finance. Mēs sagaidām, ka Aforti Finance atrisinās radušos situāciju un atsāks aizņēmēju maksājumu pārskaitīšanu Mintos, lai mēs tos varētu novirzīt investoriem. Šobrīd 57,3% no Mintos izvietotajiem neatmaksātajiem Aforti Finance aizdevumiem atmaksa tiek veikta savlaicīgi, 24,9% kavējas par 1-15 dienām, 10,1% kavējas par 16-30 dienām un 7,7% aizdevumu atmaksa kavējas par 31–60 dienām. Mēs sadarbojamies ar Aforti Finance vadību, lai nodrošinātu turpmāku aizņēmēju maksājumu novirzīšanu Mintos investoriem.

Nākamās nedēļas sākumā mēs Tev sniegsim jaunāko informāciju par notiekošo. 

 

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner