Jauns aizdevumu izsniedzējs no Polijas pievienojas Mintos un piedāvā īstermiņa investīciju iespējas

Jaunpienācējs Mintos ģimenē! Aizdevumu tirgum ir pievienojies Kuki.pl, kas Tev piedāvā iespēju investēt Polijā izsniegtos īstermiņa patēriņa kredītos. Uzņēmums ir viens no straujāk augošajiem tiešsaistes īstermiņa aizdevējiem Polijā, un tagad Mintos aizdevumu tirgū izvieto aizdevumus  investīcijām EUR un PLN.

2017. gadā dibinātais Kuki.pl ir nebanku finanšu institūcija, kuras birojs atrodas Varšavā, Polijā, bet galvenais birojs ir izveidots Latvijas galvaspilsētā Rīgā. Uzņēmumā strādā 23 darbinieki, un tam ir spēcīga vadības komanda ar līdz pat desmit gadu pieredzi patērētāju īstermiņa kreditēšanas tirgū tiešsaistē. Kuki.pl augstu vērtē savas attiecības ar klientiem, un tā mērķis ir nodrošināt ātru un ērtu apkalpošanu. Tas tiek sasniegts ar inovāciju palīdzību – uzņēmums izmanto jaunākās tehnoloģijas, lai nodrošinātu tūlītēju klientu identifikāciju un vērtēšanu.

“Esam priecīgi uzsākt sadarbību ar Mintos, kas mums dos iespēju investoriem piedāvāt mūsu spēcīgo aizdevumu portfeli. Uzskatām, ka Mintos sekmēs vēl straujāku Kuki.pl izaugsmi un ļaus mums realizēt savu mērķi sasniegt plašāku klientu loku Polijā,” uzsver grupas vadītājs Toms Jurjevs.

Polijā izsniegtie Kuki.pl īstermiņa kredīti ir vidēji EUR 420 un PLN 1760 lieli. Vidējais atmaksas termiņš ir 30 dienas. Tu vari sagaidīt līdz pat 13,1% lielu peļņu gadā.

Kuki.pl 10% no katra aizdevuma paturēs savā bilancē, lai saglabātu savu līdzdalību aizdevumā. Visi uzņēmuma aizdevumi, kuru atmaksa kavēsies ilgāk par 60 dienām, ir nodrošināti ar atpirkšanas garantiju. Kuki.pl un Bino.lv ietilpst vienā grupā.

Uz datiem balstītā biznesa pieeja Kuki.pl ir ļāvusi relatīvi ātri izveidot spēcīgu aizdevumu portfeli. No darbības uzsākšanas līdz 2018. gada martam uzņēmums ir izsniedzis vairāk nekā 36 700 aizdevumu vairāk nekā 12.3 miljonu eiro apmērā. 2018. gada 28. februāri uzņēmuma neto kredītportfelis bija aptuveni 4.2 miljoni eiro.

Tu vari investēt Kuki.pl aizdevumos jau tagad – izmanto šo iespēju! Ja Tu investīciju veikšanai izmanto Auto Invest rīku un gribi savā portfelī iekļaut Kuki.pl, lūdzu, attiecīgi atjaunini tā iestatījumus.

Jaunākās ziņas

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner