Jauns sasniegums – Mintos aizdevumu tirgū finansēti aizdevumi 5 miljardu eiro apmērā!

No iepriekšējā miljarda atzīmes sasniegšanas brīža bija nepieciešami trīs mēneši, lai atzīmētu jaunu panākumu – Mintos aizdevumu tirgū ir finansēti aizdevumi 5 miljardu eiro apmērā! Šajā laika posmā 275 000 Mintos investoru no 91 valsts visā pasaulē ir veikuši investīcijas simtiem tūkstošos aizdevumu, ko izsnieguši 68 aizdevēji no 33 valstīm piecos kontinentos.

Šajā pašā trīs mēnešu periodā Mintos aizdevumu tirgum pievienojās 60 000 jauno investoru, un mūsu investoru bāze mēnesī palielinās par aptuveni 20 000 investoru. Mintos ir novērojams nepārtraukts investīciju apjoma pieaugums, pastāvīgs jauno investoru pieplūdums, kā arī ļoti augsta lietotāju proaktivitāte mūsu produktu un pakalpojumu veidošanā. Šie rādītāji atspoguļo pieaugošo pieprasījumu alternatīvo investīciju tirgū un Mintos spēju apmierināt to cilvēku vajadzības, kuri meklē diversificētas investēšanas iespējas.

Tikai pirms divām nedēļām Mintos palaida savu mobilo lietotni iOS un Android ierīcēm, kas piekļuvi investoru kontiem padara vēl vienkāršāku. Mūsu tehnoloģijās zinošie investori ir izrādījuši lielu interesi piedalīties šīs lietotnes izstrādes procesā, un mēs esam neizsakāmi pateicīgi par viņu iesaisti prototipa testēšanā un vērtīgajām atsauksmēm un ierosinājumiem. Pirmajā nedēļā pēc palaišanas Mintos jaunās mobilās lietotnes lietotāju paturēšanas rādītājs sasniedza 42%. Salīdzinājumam – globālā līmenī lietotāju paturēšanas rādītājs finanšu nozares mobilajām lietotnēm ir vidēji 14,5%.

Būdami aizdevumu investīciju tirgus līderi Eiropā, mēs turpināsim strādāt pie tā, lai investīciju veikšanu jaunā aktīvu klasē – aizdevumos – padarītu par tikpat ierastu praksi kā citās aktīvu klasēs, bet pieejamu ikvienam investoram visā pasaulē.

Paldies, ka palīdzējāt mums sasniegt kārtējos panākumus!

Apjomu pieaugums laika gaitā Mintos aizdevumu tirgū, ieskaitot kopējo finansēto aizdevumu apmēru, Mintos investoru bāzi, investoru nopelnītos procentus un aizdevumu izsniedzēju skaitu.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner