Jaunumi par Aforti Finance

Jaunākās ziņas 13. Augustā:

Mēs minējām, ka mēģināsim sniegt jaunāko informāciju par Aforti Finance šodien, taču mums ir nepieciešams vairāk laika. Tāpēc informējam, ka nākamās ziņas par Aforti Finance ir gaidāmas nedēļas otrajā pusē. Paldies par sapratni!


Jaunākās ziņas 12. Augustā:

Mūsu komanda šodien atkārtoti tiekas ar Aforti Finance Varšavā, Polijā, lai turpinātu noskaidrot detaļas un nonāktu pie vienošanās, lai atsāktu aizņēmēju maksājumu pārskaitīšanu.

Mēs plānojam nākt klajā ar detalizētiem jaunumiem rītdien. 

Tikmēr mēs vēlreiz vēlējāmies pateikties par Tavu pacietību, kā arī jautājumiem un komentāriem, ko saņēmām telefonsarunu laikā, sociālajos medijos un Mintos blogā. 

Vēlamies atgādināt, ka Aforti Finance nav izlaidis jaunus kredītus Mintos primārajā aizdevumu tirgū kopš 2019. gada janvāra. Tā bija abpusēja vienošanās ar Aforti Finance pēc tam, kad tika konstatēta vājāka aizdevumu veiktspēja un ar IT sistēmām saistītas problēmas. Kopš tā laika Aforti Finance turpināja aizdevumu apkalpošanu, un kopējais nenomaksāto Aforti aizdevumu portfelis Mintos tirgū ir samazinājies no 5,7 miljoniem euro (2018. gada 31. decembrī) līdz 2,2 miljoniem euro (2019. gada 12. augustā). Ņemot vērā negatīvās izmaiņas Polijas vērtspapīru un obligāciju tirgū, kā arī mūsu padziļinātās izpētes secinājumus par uzņēmuma iekšējo kārtību, mēs mainījām Aforti Finance riska reitingu uz C+ 2019. gada martā.

Mēs joprojām apņemamies sadarboties ar Aforti Finance, lai pēc iespējas ātrāk turpinātu aizdevumu apkalpošanu un aizņēmēju atmaksu ieguldītājiem Mintos aidevumu tirgū.

Lūdzu, ņem vērā – kā jebkura veida ieguldīšana, ieguldīšana Mintos aizdevumu tirgū ietver risku. Katrs investors ir atbildīgs par attiecīgo risku izvērtēšanu pirms ieguldījumu veikšanas.

 

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner