Już dostępny: Mintos na wyciągnięcie ręki dzięki nowej aplikacji mobilnej

Aplikacja mobilna Mintos została uruchomiona! Oferuje ona większą dostępność, ulepszone funkcje bezpieczeństwa i szybsze dostarczanie informacji, dzięki czemu produkty i usługi Mintos są jeszcze bardziej wygodne dla inwestorów na całym świecie. 

W lutym ubiegłego roku, Mintos rozpoczął rekrutację pracowników do powołanego oficjalnie w marcu 2019 roku zespołu ds. aplikacji mobilnych. Jedenaście miesięcy później, członkowie zespołu uruchamiają pierwszą wersję aplikacji mobilnej Mintos na smartfony z systemem iOS i Android, dzięki czemu inwestowanie na platformie jest na wyciągnięcie ręki użytkowników, czyniąc ją jeszcze bardziej dostępną dla wszystkich tych, którzy chcą inwestować i zarabiać razem z Mintos!

Linia czasu

„Aplikację testowałem przez ponad tydzień i ogólne wrażenie jest bardzo pozytywne. Aplikacja wygląda na bardzo przyjemną i intuicyjną i naprawdę nie znalazłem żadnych istotnych błędów (przetestowałem wszystkie możliwości, w tym tryb jasności i ciemności oraz możliwość wypłacania części środków)”.

Inwestor Mintos z grupy Beta testerów

W marcu 2019 roku rozpoczęliśmy badania wśród naszych inwestorów, uzyskując telefonicznie pierwsze opinie odnośnie do potrzeb i wymagań użytkowników. Rozmowy te pomogły nam ustalić mapę drogową dla prototypu, który ostatecznie stanie się aplikacją mobilną Mintos. Prototyp, jako jedna z niewielu iteracji, które doprowadziły do ostatecznej aplikacji, został udostępniony użytkownikom na miejscu już w maju i czerwcu, głównie podczas wizyt inwestorów w naszym biurze oraz podczas Konferencji P2P, która odbyła się w Rydze, w czerwcu 2019 roku. Do sierpnia pierwsza wersja beta prototypu została wysłana do małej grupy testerów. Dzięki niej, na podstawie opinii inwestorów zebranych w ciągu tych kilku miesięcy badań i testów, pozyskaliśmy nieocenione zasoby danych. W grudniu 2019 roku oficjalnie uruchomiono wersję beta na iOS, a pierwsza iteracja została wysłana do grupy testerów beta, czyli grupy inwestorów Mintos z całego świata, którzy zgłosili się jako pierwsi do oceny naszej aplikacji mobilnej. W styczniu 2020 roku pojawiła się wersja beta dla systemu Android, a łączna liczba inwestorów, którzy przetestowali obie wersje aplikacji beta, to 3 655 osób. 

Aplikacja mobilna Mintos 1.0

„Przede wszystkim, chciałbym podziękować za możliwość przetestowania aplikacji i pogratulować jej rozwoju. Jest na dobrej drodze, by stać się świetną aplikacją i bez wątpienia sprawia, że korzystanie i weryfikacja informacji jest prostsza i bardziej praktyczna”.

Inwestor Mintos z grupy beta testerów

Pierwsza wersja aplikacji natychmiast wzbogaci doświadczenia inwestycyjne na Mintos. Dostęp inwestorów do swoich rachunków w Mintos będzie łatwiejszy i szybszy, dzięki opcjom logowania za pomocą PIN i biometrii. Inny dodatek, który był oczekiwany przez wielu inwestorów Mintos, to znacznie wygodniejszy sposób monitorowania inwestycji, z mobilnym, przyjaznym podglądem danych.

W przyszłych wersjach planujemy dodać wiele innowacji i funkcji, ostatecznie oferując większość funkcji, które są dostępne na stronie internetowej. Natomiast funkcje dostępne wyłącznie w aplikacji mobilnej jeszcze bardziej zwiększą komfort inwestowania (chyba: powiadomienia w trybie push). 

Patrząc w przyszłość

„Po pierwsze chciałbym powiedzieć, jak bardzo lubię tę aplikację. Jakkolwiek jest to pierwsza wersja beta, działa fantastycznie, jest bardzo profesjonalna i przemyślana pod względem funkcjonalności, łatwości użytkowania i świetnego, uproszczonego designu. Oczywiście jest wiele rzeczy, które aplikacja może realizować w przyszłości, ale w tej chwili naprawdę nie mam nic genialnego do zaproponowania”. Inwestor Mintos z grupy beta testeró

Aby zapewnić pełną obsługę inwestorów na Mintos, oferując im wszelkie funkcjonalności na jednej platformie, kontynuujemy prace nad projektami, takimi jak numer rachunku IBAN i karty debetowe dla inwestorów Mintos.

Uruchomienie pierwszej wersji aplikacji mobilnej Mintos jest pierwszym krokiem do zaoferowania inwestorom nowych funkcji. Będziemy ciężko pracować, mądrze realizując zadania, aby móc nadal oferować funkcje, o które proszą nasi inwestorzy. 

Chcielibyśmy podziękować wszystkim inwestorom, którzy w jakikolwiek sposób uczestniczyli w rozwoju aplikacji, dzieląc się swoim cennym doświadczeniem inwestycyjnym, proaktywnym opiniami i konstruktywnymi pomysłami. 

„Byliśmy mile zaskoczeni tym, że aktywni inwestorzy Mintos byli gotowi wziąć udział w ankietach i testach, przekazywać swoje uwagi i sugestie oraz jak bardzo pozytywne były to opinie. Rozwój Mintos w znacznym stopniu opiera się na aktywnym zaangażowaniu naszych lojalnych inwestorów w rozwój produktów i usług Mintos”, mówi Marcis Gogis, szef produktu w Mintos.

Czekamy na Wasze opinie na temat aplikacji mobilnej!

Życzymy Wam owocnego korzystania z aplikacji.

 

Pobierz aplikację mobilną Mintos dla systemu Android

Pobierz aplikację mobilną Mintos dla systemu iOS

Udostępnij:

Masz coś, czym chciałbyś się podzielić?

Zadawaj pytania, dziel się swoimi przemyśleniami i dyskutuj z innymi inwestorami na forum Społeczności Mintos.

community-banner