Kā diversifikācija ietekmē atdevi

Diversification page

Mēs paceļam portfeļa ieskatu nākamajā līmenī

Diversifikācija plaši tiek uzskatīta par galveno investīciju riska pārvaldības instrumentu. Bet kā tas attiecas uz Mintos? Piemēram, kad mēs varam uzskatīt, ka portfelis ir “diversificēts”? Un, pats galvenais – kāda ir diversifikācijas ietekme uz atdevi? Lai palīdzētu investoriem pieņemt labākus investēšanas lēmumus, mēs nolēmām rast atbildes uz šiem jautājumiem.

Iepazīstinām ar Mintos Diversification Score

Lai palīdzētu investoriem labāk pārvaldīt risku, izmantojot diversifikāciju, mēs nolēmām izveidot formulu, kas novērtētu diversifikācijas apjomu Mintos portfelī, pamatojoties uz vispārējo investīciju teoriju un mūsu pieredzi aizdevumu kā aktīvu klases jomā. Izmantojot šo formulu, mēs iegūstam Mintos Diversification Score. Šis rādītājs investoriem dod ieskatu par svarīgākajiem parametriem un to, kā pielāgot savu portfeli, lai uzlabotu diversifikāciju.

Diversifikācija un atdeve

Ar prieku informējam par jaunu sadaļu mūsu tīmekļa vietnē – diversifikācijas lapu, kurā parādīts, kā diversifikācija ietekmē portfeļa atdevi. Rezultāti liecina, ka augstāks diversifikācijas līmenis var efektīvi mazināt risku Mintos aizdevumu tirgū. Šis secinājums atbilst vispārējai investīciju teorijai.

Kāds ir Tavs rādītājs?

Labākais ir tas, ka tagad Tu vari saņemt savu individuālo diversifikācijas rādītāju tieši savā iesūtnē. Pieraksties mūsu jaunumu e-pastam (ja vēl neesi to izdarījis). Mēs Tev katru mēnesi nosūtīsim jaunāko informāciju, kā arī padomus, kā uzlabot savu rādītāju, lai mazinātu risku.

Jautājumu gadījumā raksti ziņu Mintos kopienā. Mēs ar prieku Tev palīdzēsim!

Iet uz diversifikācijas lapu

Dalies: