Kampaň Doporuč přítele je zpět!

Víme, že zbožňujete naši kampaň Doporuč přítele, takže jsme potěšeni Vám oznámit, že kampaň Doporuč přítele je zpět!

Na základě našich minulých kampaní, můžete průměrně vydělat 40,15 EUR za každého přítele, kterého doporučíte. Nezmeškejte příležitost doporučit Mintos tržiště Vašim přátelům a dostaňte odměnu! Za každé úspěšné doporučení, odměníme oba, Vás a Vašeho přítele, 1 % z částky, kterou Váš přítel investoval.

Přihlaste se, najděte svůj jedinečný doporučovací kód vedle zůstatku investora v horní části stránky a začněte doporučovat! Jakmile se váš přítel zaregistruje a při registraci zadá tento kód do pole „Promo kód“, odměníme vás oba 1 % jím investované částky.

Odměna bude vypočítána na základě průměrné denní přítelovy investovaná částky do 25 000 EUR za účet během období 3 měsíců. Částka bude kalkulována ve třech etapách po 30, 60 a 90 dnech po registraci a také bude vyplacena ve třech splátkách.

Daniel například přivede do tržního prostředí Mintos k zajištění půjček Sáru, která zde začne investovat. Po 30 dnech činí průměrný investovaný zůstatek Sáry za toto období 3 500 EUR. Z této částky připíšeme 1 % (tedy 35 EUR) na Danielův účet investora a dalších 35 EUR na Sářin účet investora. Po 60 a 90 dnech průměrný investovaný zůstatek znovu zrevidujeme a v případě jeho zvýšení připíšeme náležitou částku na účet investora Daniela i Sáry.

Zaujalo vás to? Jedná se časově omezenou nabídku, takže sdílejte kód a začněte získávat odměny ještě dnes!

Promo akce platí do 6. 8. 2018. Podmínky

Nejnovější zprávy

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner