Ke společnosti Mintos se připojuje Simbo.dk nabízející investice do krátkodobých půjček v Dánsku

Mintos nyní nabízí ještě více investičních příležitostí v Dánsku, a to díky rozšíření nabídky o společnost Simbo.dk. Simbo.dk je jedním z předních dánských poskytovatelů spotřebitelských úvěrů a nyní nabízí k investování své krátkodobé spotřebitelské úvěry vedené v eurech (EUR) a dánských korunách (DKK).

Platforma Simbo.dk byla spuštěna v dubnu 2017 a funguje plně online. Svým zákazníkům nabízí jednoduché a rychlé získání úvěru. Tato společnost se pyšní kvalitní zákaznickou službou, což potvrzuje i její pozitivní hodnocení 9,3 z 10 na webu Trustpilot. Simbo.dk ale především zajišťuje naprostou transparentnost úvěrů – žádné skryté poplatky či úroky. Jednoduchý proces podání žádosti zabere pouze minutu a zákazníci mohou mít prostředky na svém účtu již za 10 minut.

„Jsme nadšeni z této nové spolupráce se společností Mintos a jsme rádi, že budeme sdílet naše dobře fungující portfolio s investory na jejím trhu. Věříme, že Mintos umožní ještě rychlejší růst Simbo.dk, a že díky němu budeme moci oslovit početnější klientelu v Dánsku, což je naším cílem,“ říká Toms Jurjevs, generální ředitel Simbo.dk.

Úvěry poskytované Simbo.dk v Dánsku jsou uvedeny na Mintosu v eurech i dánských korunách. Průměrná výše úvěru společnosti v tomto tržním prostředí se pohybuje okolo 550 eur a 4 300 dánských korun. Doba splácení je v průměru 30 dní a úvěroví klienti splácejí cílovou částku v rámci jedné splátky. Můžete očekávat roční výnos až do výše 13 %.

Simbo.dk garantuje zpětné odkoupení všech úvěrů v prodlení delším než 60 dní. Aby se společnost Mintos udržela ve hře, bude si ve své účetní rozvaze ponechávat 10 % z každé nabízené půjčky.

Od okamžiku založení zažívá Simbo.dk silný růst. Čisté úvěrové portfolio společnosti činilo ke konci února 2017 4,1 mil. eur. V této prezentaci se o Simbo.dk dozvíte více.

Rychlý růst Simbo.dk lze odůvodnit rozsáhlými zkušenostmi řídicích týmů v oblasti finančních technologií. Zakladatel a generální ředitel Simbo.dk Toms Jurjevs má na kontě 8 let zkušeností z nejvyšších řídících postů u lídrů na trhu krátkodobých spotřebitelských úvěrů. Stál v čele podniků v Lotyšsku, Litvě, Estonsku, Arménii a Rumunsku. Výkonným ředitelem pro dánský trh je navíc Stefan Agergaard Hansen, který má zkušenosti s řízením celé řady poskytovatelů krátkodobých úvěrů, a to včetně poskytovatelů v oboru peer-to-peer půjček. Dohlížel na činnost a obchodní rozvoj firem v Dánsku, Norsku, Švédsku, Španělsku, Polsku a Finsku.

Využijte této příležitosti a investujte do úvěrů poskytovaných Simbo.dk v Dánsku. Jestliže používáte nástroj Auto Invest, nezapomeňte si odpovídajícím způsobem aktualizovat nastavení, aby vám nic neuniklo!

Nejnovější zprávy

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner