Konta drošības palielināšana, izmantojot SMS divu faktoru autentifikāciju

Akreditācijas datu zādzība ir viens no galvenajiem drošības pārkāpumu cēloņiem. Tā kā finanšu sektors ir noziedznieku iecienīts mērķis, likumdevēji pēdējo gadu laikā ir pastiprinājuši tiešsaistes autentifikācijas prasības. Saskaņā ar otro Maksājumu pakalpojumu direktīvu (PSD2), kas stājās spēkā 2015. gadā, EEZ elektroniskie maksājumi ir jāveic ar divu faktoru autentifikāciju. Šobrīd mēs esam ceļā uz licences iegūšanu, tāpēc tuvāko mēnešu laikā šī prasība attieksies arī uz Mintos.

Lielāka Tava konta drošība

Divu faktoru autentifikācija jeb 2FA sniedz papildu drošības līmeni, kas ļauj pārliecināties, ka tas patiešām esi Tu, kas mēģina ieiet Tavā kontā. Tu piekļuvi kontam iegūsi nevis ar savu lietotājvārdu un paroli, bet gan ar cita veida informāciju. Pateicoties šādai funkcionalitātei, noziedzniekiem ir daudz grūtāk piekļūt Tavam kontam.

Tev vajag tikai mobilo telefonu

Mūsdienās tiek izmantoti vairāki divu faktoru autentifikācijas veidi. Taču tos visus vieno fakts, ka tie piedāvā labāku aizsardzību nekā tikai paroles. Mēs nolēmām ieviest SMS balstītu divu faktoru autentifikāciju, jo tā ir ērti lietojama un pieejama – ir nepieciešams tikai mobilais telefons. Ja Tu šobrīd Mintos platformā izmanto Google divu faktoru autentifikāciju, Tu vari turpināt to izmantot līdz brīdim, kad Mintos saņems licenci. Pēc tam Tev būs jāpāriet uz SMS divu faktoru autentifikāciju.

Mēs sāksim ieviest divu faktoru autentifikāciju pakāpeniski pa valstīm, un daži investori e-pastā var saņemt uzaicinājumu iespējot SMS divu faktoru autentifikāciju. Šajā e-pastā būs pieejama sīkāka informācija par to, kā to izdarīt.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner