Kosovā vadošs finanšu uzņēmums Monego ir pievienojies Mintos

Ar prieku informējam, ka Tu tagad vari investēt un gūt neto peļņu līdz pat 13% gadā no patēriņa kredītiem, kurus izsniedz Monego – viens no straujāk augošajiem finanšu uzņēmumiem Kosovas Republikā!

Monego darbību uzsāka 2018. gada maijā, un to licencē un regulē Kosovas Republikas Centrālā banka. Uzņēmums piedāvā ātrus un ērtus mikrofinansēšanas risinājumus, lai apmierinātu indivīdu likviditātes vajadzības. Astoņu darbības mēnešu laikā, pateicoties inovatīvu tehnoloģiju izmantošanai, Monego ir izdevies kļūt par līderi un tendenču noteicēju Kosovas strauji augošajā kreditēšanas nozarē.

Monego Mintos aizdevumu tirgū

Monego bija pirmais uzņēmums, kas Kosovas Republikā sāka piedāvāt tiešsaistes kredītus un automātisku vērtēšanu, un tādējādi izvirzījās pirmajā vietā līdz 2018. gada beigām valstī izsniegto kredītu skaita ziņā. Mintos aizdevumu tirgū Monego sākotnēji piedāvās īstermiņa viena maksājuma kredītus, un tuvākajā nākotnē tiks pievienoti arī kredīti ar atmaksu vairākos maksājumos.

Tu tagad vari investēt Monego Kosovā izsniegtos īstermiņa kredītos diapazonā no 20 EUR līdz 300 EUR ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Kredītiem ar atmaksu vairākos maksājumos, kurus Monego aizdevumu tirgū sāks izvietot vēlāk, būs līdz 12 mēnešus ilgs atmaksas termiņš, un to apmērs būs līdz 1000 EUR. Monego ir ar Mintos saistītā puse.

Visi Monego piedāvātie kredīti tiks nodrošināti ar atpirkšanas garantiju. Tas nozīmē, ka uzņēmums kredītu atpirks, ja tā atmaksa kavēsies 60 vai vairāk dienas. Turklāt 15% no katra aizdevumu tirgū izvietotā kredīta uzņēmums paturēs savā bilancē kā savu līdzdalību aizdevumā.

„Ieviešam inovācijas Kosovā”

„Mēs plānojam radikāli mainīt Kosovas finanšu nozari, piedāvājot vēl neredzēta līmeņa inovācijas, draudzīgumu un finansiālu iekļaušanu. Viens no mūsu modernajiem produktiem ir automātiska klientu vērtēšana, turklāt klientiem kredīta saņemšanai ir nepieciešams tikai ID. Papildus tam mēs gribam nodrošināt arī augstiem standartiem atbilstošu klientu apkalpošanu, tādēļ esam izveidojuši plašu filiāļu tīklu, kas aptver visas lielākās Kosovas pilsētas, kā arī savus pakalpojumus pilnā mērā piedāvājam tiešsaistē,” komentē Egzons Halili, Monego vadītājs.

Lai kļūtu par tirgus līderi ērtu kreditēšanas risinājumu nodrošināšanā, Monego ir izveidojis 11 filiāļu tīklu visā Kosovas Republikas teritorijā, un šogad plāno to paplašināt. Katrai filiālei ir standartiem atbilstošs izskats un pakalpojumu kvalitāte, līdz ar to Monego ir komfortabla izvēle visu ātrās finansēšanas vajadzību apmierināšanai. Jaunie klienti tiek apkalpoti vidēji mazāk nekā 15 minūšu laikā.

Pirmo astoņu darbības mēnešu laikā Monego ir izsniedzis vairāk nekā 60 000 kredītu vairāk nekā 8,5 miljonu eiro apmērā. 2018. gada decembra beigās uzņēmuma neto kredītportfelis sasniedza 4,1 miljonu eiro. Monego nepārtraukti strādā pie inovatīvu ideju attīstīšanas, lai paplašinātu savu biznesu, nodrošinot labāku un pielāgotāku pakalpojumu kvalitāti, tostarp vairāk produktu, vienkāršāku pieteikumu iesniegšanas procesu un ērtas kredītu atmaksas iespējas. Līdz ar to pirmais kredītmaksājums 30 dienu laikā netiek veikts jau mazāk nekā 8% gadījumu.

Investēt tirgus līdera izsniegtos kredītos nekad nav bijis tik vienkārši! Tāpēc izmanto šo lielisko iespēju investēt Kosovā izsniegtos Monego kredītos, un, ja izmanto Auto Invest, atceries attiecīgi atjaunināt tā iestatījumus.

 

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner