Kredit Pintar nově umisťuje půjčky z Filipín na Mintos

Po úspěšném startu společnosti Kredit Pintar v dubnu 2019 se na Mintos tržiště připojuje také její sesterská společnost Neuroncredit Financing Company Inc., která podniká pod obchodní značkou Atome PH. Nově na tržišti nabízí krátkodobé investiční příležitosti z Filipín.

 Společnost Kredit Pintar Philippines zahájila podnikání na konci roku 2018 a od té doby se těší exponenciálnímu růstu. V současné době zaměstnává již přes 250 lidí. Jedná se o finanční společnost držící licenci filipínské Komise pro kontrolu cenných papírů (SEC) pro poskytování spotřebitelských mikroúvěrů, k čemuž používá platformu pro řízení rizik založenou na umělé inteligenci.

Za účelem ochrany zájmů investorů dodržuje Kredit Pintar Philippines přísné standardy poskytování úvěrů a kontroly rizik. Procesy jako vstupní kontrola zákazníků a hodnocení úvěruschopnosti jsou prováděny s pomocí datových technologií zaměřených na člověka, a které slouží pro odhalování podvodů a případů čerpání půjček na více platformách současně.

Kredit Pintar Phlippines na platformě Mintos

Na Mintosu můžete nyní investovat do krátkodobých úvěrů z Filipín od společnosti Kredit Pintar Philippines. Úvěry jsou na tržišti zveřejňovány v eurech (EUR) a jejich průměrná velikost je 43 EUR se splatností 14 až 28 dní. Můžete očekát čistý roční výnos až 12 %.

Všechny úvěry poskytnuté společností Kredit Pintar Philippines jsou zajištěny garancí zpětného odkupu. Pokud tedy bude daný úvěr v prodlení déle než 60 dní, poskytovatel úvěru ho odkoupí zpět. V rámci principu spoluúčasti na riziku si společnost jako tzv. kůži ve hře ponechá na své rozvaze 10 % všech úvěrů umístěných na Mintos.

Půjčky od společnosti Kredit Pintar Philippines umístěné na tržiště jsou zajištěny garancí zpětného odkupu a všechny půjčky, které budou v prodlení déle než 60 dní, budou společností odkoupeny zpět. Skupinová záruka je poskytnuta společností Neuroncredit Pte. Ltd., mateřskou společností Kredit Pintar Philippines a Indonesia. 

Ke konci ledna 2020, bylo čisté úvěrové portfolio společnosti Kredit Pintar Philippines 5,7 milionu EUR. Průměrné měsíční tržby společnosti dosahují přibližně 1 milionu EUR.

Diverzifikujte své investiční portfolio přidáním úvěrů od Kredit Pintar Philippines do své sbírky a získejte čistý roční výnos až 12%. Pokud používáte Auto Invest, nezapomeňte si aktualizovat své nastavení!

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner