Kredit Pintar paplašina vairāku maksājumu kredītu piedāvājumu Mintos

Indonēzijā bāzētais nenodrošinātu patēriņa kredītu izsniedzējs Kredit Pintar ir paplašinājis savu piedāvājumu Mintos aizdevumu tirgū, pievienojot patēriņa kredītus. Patēriņa kredītu vidējais apmērs ir 120 eiro, un to atmaksas termiņs ir līdz 12 mēnešiem. Kredītiem tiek nodrošināta atpirkšanas garantija, un tie Mintos tiks izvietoti EUR valūtā. Investori var sagaidīt neto peļņu līdz 13% gadā.
Kredit Pintar sadarbību ar Mintos uzsāka 2019. gada aprīlī, un šajā laikā aizdevumu tirgū ir finansējis kredītus 70 miljonu eiro apmērā.
Indonēzijā bāzētais Kredit Pintar izsniedz patēriņa kredītus, izmantojot uz mākslīgo intelektu balstītu riska pārvaldības platformu. Uzņēmums tika izveidots 2017. gadā un ir piedzīvojis eksponenciālu izaugsmi – tā komandu veido jau vairāk nekā 1000 darbinieki, un tas strādā ar peļņu kopš 2018. gada. Kopš darbības uzsākšanas uzņēmums Indonēzijā ir izsniedzis kredītus vairāk nekā 700 miljonu eiro apmērā.

Kredit Pintar misija ir veicināt finansiālo integrāciju starp tiem Āzijas jaunattīstības valstu iedzīvotājiem, kuriem nav pietiekamas pieejas banku sniegtajiem pakalpojumiem. Pašlaik uzņēmums darbojas Indonēzijā un Filipīnās un ieiet arī Vjetnamas un Indijas tirgos ar daudz lielāku produktu un ģeogrāfisko dažādību.

Kredit Pintar atbalsta respektabli riska kapitāla un privātie investori, tostarp GSR Ventures, Vision Plus Capital, Provident Capital un Northstar Group.
Visus Kredit Pintar Mintos aizdevumu tirgū izvietotos kredītus izsniedz Indonēzijas uzņēmums PT Wijaya Unggul Sentosa. Lai saglabātu savu līdzdalību aizdevumā, uzņēmums paturēs 10% no katra Mintos aizdevumu tirgū izvietotā aizdevuma. Turklāt grupas holdinga uzņēmums Neuroncredit Pte. Lt. (Singapūra) sniegs grupas garantiju, tādējādi nodrošinot uzņēmuma piedāvātās aizdevumu atpirkšanas garantijas izpildi.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner