Kredit24 aizdevumi apturēti pirmreizējā un otrreizējā tirgū

Kontrolētas Kredit24 darbības izbeigšanas dēļ mēs esam pieņēmuši lēmumu apturēt šī aizdevēja izsniegto aizdevumu izvietošanu Mintos pirmreizējā un otrreizējā tirgū. Aizdevumu apturēšana ir spēkā nekavējoties.

Mintos un Kredit24 vadības komandas cieši sadarbojās visu laiku, kad aizdevējs atradās mūsu platformā. Diemžēl nesenie notikumi pasaulē ir ļoti spēcīgi ietekmējuši Kredit24 darbību, un tā vadības komandai nācās saskarties ar ļoti izaicinošu situāciju.

Vairāku Covid-19 uzliesmojumu dēļ Kazahstānā – Kredit24 darbības tirgū – tika ieviesti stingri ierobežojumi. Valdības noteiktais moratorijs (sīkāku situācijas aprakstu skatīt šeit), kustības ierobežojumi valstī, kā arī prognozētā ietekme uz bezdarbu un Kredit24 aizņēmēju iespējām veikt kredītu atmaksu ir apgrūtinājusi uzņēmuma spēju turpināt darbību.

Ņemot vērā šos notikumus, Kredit24 vadības komanda ir pieņēmusi grūtu lēmumu pārtraukt uzņēmējdarbību un sākt kontrolētu likvidāciju.

Līdz šim Kredit24 vadība ir izrādījusi ļoti spēcīgu apņemšanos izpildīt visas saistības saskaņā ar pašreizējo sadarbības līgumu, un Kredit24 un Mintos ir ļoti tuvu pārstrukturēšanas risinājuma parakstīšanai. Visi neatmaksātie aizdevumi šodien tiks atpirkti no investoriem, lai noteiktu pilnu pārstrukturējamo parāda summu. Mēs sniegsim sīkāku informāciju, tiklīdz pārstrukturēšanas dokumentus būs parakstījušas visas iesaistītās puses.

Šī bloga ieraksta publicēšanas brīdī Kredit24 piešķirtais Mintos riska reitings tiks nomainīts uz “Apturēts”. Sīkāka informācija par reitinga piešķiršanu ir pieejama jaunākajās Mintos riska reitingu izmaiņās. 

Par Kredit24

Šobrīd Kredit24 neatmaksāto investīciju summa Mintos aizdevumu tirgū sastāda 401 500 eiro. Aktīvas investīcijas Kredit24 izsniegtos kredītos ir 4024 investoriem, un vidēji viens investors tajos ir investējis 99,78 eiro. Pašlaik Kredit24 procesā esošo maksājumu apmērs ir 7903 eiro.

Par aizdevumu pārdošanas apturēšanu Mintos tirgū

Konkrēta aizdevēja apturēšana tiek veikta, kad Mintos, ņemot vērā bažas par uzņēmuma darbību, iejaucas tirgū – pirmreizējā, otrreizējā vai abos – lai apturētu investēšanu. Pēc apturēšanas jaunas investīcijas nav iespējams veikt līdz brīdim, kad tā tiek atcelta vai zaudē spēku. Aizdevēja apturēšana abos tirgos tiek veikta, lai aizsargātu investoru intereses, neļaujot veikt investīcijas jaunos aizdevumos pirmreizējā tirgū vai pārdot esošos Kredit24 izsniegtos aizdevumus otrreizējā tirgū.

Jaunākās ziņas

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner