Kredit24 pievienojas Mintos aizdevumu tirgum un piedāvā Kazahstānā izsniegtus aizdevumus

Vai gribi investēt Kazahstānā izsniegtos aizdevumos? Tagad Mintos piedāvā tādu iespēju! Ar prieku paziņojam, ka Mintos aizdevumu tirgum ir pievienojies Kredit24, kas investīcijām piedāvā īstermiņa patēriņa kredītus gan eiro (EUR), gan Kazakhstānas tengēs (KZT). Kazahstāna ir pirmā Mintos aizdevumu tirgū pārstāvētā Vidusāzijas valsts.

Kredit24 ir viens no pirmajiem uzņēmumiem, kas Kazahstānā piedāvā mikro aizdevumus tiešsaistē. Tas ietilpst Silkway Ventures – strauji augošā starptautiskā tehnoloģiju uzņēmumu grupā, kas nodarbojas ar patērētāju finansēšanu un finanšu pakalpojumu cenu salīdzināšanu Centrālāzijā un Dienvidaustrumāzijā. Privātīpašumā esošā Silkway Ventures grupa, kuras mātesuzņēmums atrodas Singapūrā, pašlaik nodarbina vairāk nekā 120 cilvēkus trijās valstīs un pēdējo astoņu gadu laikā ir pastāvīgi uzrādījusi divciparu skaitlī mērāmu izaugsmi.

“Mums ir investoru atbalsts un pozitīva naudas plūsma, bet strauji augošā aizdevumu portfeļa dēļ mēs gribam diversificēt savus finansējuma avotus izsniegtajiem aizdevumiem. Sadarbību ar Eiropas finanšu tehnoloģiju uzņēmumu Mintos mēs uztveram kā nākamo soli savā attīstībā un lepojamies, ka esam pirmais Mintos pārstāvētais aizdevumu izsniedzējs no Kazahstānas. Kazahstānas tiešsaistes finanšu tirgus piedzīvo samērā strauju izaugsmi, bet mūsu biznesam šajā valstī ir vēl daudz vietas, kur turpināt paplašināties,” komentē Kredit24 vadītājs Aleksejs Sidorovs.

Kredit24 darbību uzsāka 2013. gadā un jau drīz plāno ieiet arī citu valstu tirgos. Uzņēmuma pakalpojumi tiek pilnībā piedāvāti tiešsaistē, un klienti aizdevumu var saņemt tikai dažu minūšu laikā. Aizņemoties atkārtoti, aizdevumu ir iespējams saņemt 24/7. Kredit24 piedāvā elastīgus kredīta atmaksas nosacījumus. Pateicoties tā unikālajam biznesa modelim, uzņēmums kopš tā izveides Kazahstānā ir piesaistījis 400 000 reģistrēto klientu un aizdevumos izsniedzis vairāk nekā 14,5 miljonus eiro.

Kazahstānā izsniegtie Kredit24 aizdevumi ir pieejami investīcijām gan EUR, gan KZT. Mintos izvietotie aizdevumi ir vidēji EUR 100 apmērā ar 30 dienu atmaksas termiņu. Plānotā neto peļņa EUR aizdevumiem ir līdz 14% gadā. KZT aizdevumiem Tu vari sagaidīt līdz pat 21% lielu peļņu gadā. Drīzumā Mintos aizdevumu tirgū būs pieejami arī Kredit24 aizdevumi ar atmaksu vairākos maksājumos un garāku atmaksas termiņu.

Kredit24 nodrošina, ka visi aizdevumi, kuru atmaksa kavēsies ilgāk par 60 dienām, tiks atpirkti. 10% no katra Mintos aizdevumu tirgū izvietotā aizdevuma Kredit24 paturēs savā bilancē kā savu līdzdalību aizdevumā.

“Kredit24 pievienošanās Mintos aizdevumu tirgum ir vērā ņemams ieguvums. Tagad investoriem ir iespēja investēt 19 dažādās valstīs un, ieskaitot pievienoto Kazahstānas tengu, desmit dažādās valūtās. Centrālāzija un it īpaši Kazahstāna investoriem Mintos aizdevumu tirgū piedāvā jaunas un aizraujošas investīciju iespējas aizdevumos, kas izsniegti strauji augošā tirgū ar ievērojamu turpmākas izaugsmes potenciālu, un ar pievilcīgām procentu likmēm,” uzsver Mintos vadītājs un līdzdibinātājs Mārtiņš Šulte.  

Kazahstāna ir lielākā ekonomika Centrālāzijā, un tā pēdējos 25 gadus ir saglabājusi politisko un ekonomisko stabilitāti. Tās alternatīvo finanšu tirgus strauji paplašinās. Valsts izaugsmes temps ir spēcīgs, un saskaņā ar Pasaules bankas teikto tās izaugsme arī turpmāk būs stabila. Kopš 2002. gada Kazahstānas IKP uz vienu iedzīvotāju ir palielinājies sešas reizes.

Ir divi veidi, kā investēt KZT aizdevumos Mintos: pārskaitot KZT uz savu Mintos investora kontu vai arī Mintos aizdevumu tirgū samainot savu primāro valūtu pret KZT. Konvertējot EUR uz KZT Mintos aizdevumu tirgū, tiek piemērota tirgus līmenim atbilstoša komisijas maksa 3,6% apmērā. Vairāk informācijas atradīsi sava investora konta sadaļā “Iemaksa/Izmaksa/FX”.

Gūsti labumu no šīs unikālās iespējas un investē Kazahstānā izsniegtos Kredit24 aizdevumus! Ja Tu izmanto Auto Invest rīku, atceries attiecīgi atjaunināt tā iestatījumus.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner