Kredītdevējs no Gruzijas Lendo Mintos platformā izvietos īstermiņa nenodrošinātus aizdevumus

Esam patiesi gandarīti paziņot par uzsākto sadarbību ar nebanku kredītdevēju no Gruzijas Lendo, kas Mintos platformā izvietos īstermiņa nenodrošinātus aizdevumus.

Paredzams, ka platformā izvietotie kredīti vidēji būs ap 100 eiro ar atmaksas termiņu 30 dienas. Aizdevumiem, kuriem atmaksa kavēsies 60 un vairāk dienas, Lendo piemēros atpirkšanas garantiju. Paredzams, ka vidējā neto gada atdeve sākotnēji šiem kredītiem būs 14%. Lendo sākotnēji paturēs vismaz 15% “skin in the game” daļu katrā kredītā, kas izvietots Mintos platformā.

Lai gan Lendo ir salīdzinoši jauns uzņēmums, uzņēmuma vadības komanda mērķtiecīgi strādā un iegulda nozīmīgas investīcijas, lai īsā laika posmā iekarotu tirgus pozīcijas Gruzijā.

Lendo jau izveidojis 16 filiāles lielākajās Gruzijas pilsētās – Tbilisi, Batumi, Gori un Rustavi. Tās atrodas vietās ar intensīvu cilvēku plūsmu, piemēram, pie tirdzniecības centriem, netālu no metro un tirgiem. Paredzams, ka nākamā gada laikā Lendo atvērs vēl vairākas kredītu izsniegšanas vietas lielākajās Gruzijas pilsētās.

Tipiskākais klients ir Gruzijas iedzīvotājs vecumā no 26 līdz 45 gadiem ar vidējiem ienākumiem. Lendo aizdevumus izsniedz tikai savās filiālēs.Tas ļauj uzņēmumam gan labāk iepazīt klientus, gan samazināt krāpšanās riskus. Vērtējot kredīta pieteikumu, Lendo analizē publiskajās datu bāzēs pieejamo informāciju – gan par klienta aktīvajām saistībām, gan kavētajiem aizdevumiem, ja tādi ir.

Lendo vadības komandai ir vairāk nekā 10 gadu pieredze banku nozarē dažādās vadošās pozīcijās. Visi līdz šim izsniegtie aizdevumi finansēti no uzņēmuma pašu līdzekļiem.

Lendo papildus nenodrošinātājiem aizdevumiem izsniedz arī lombarda aizdevumus pret zeltu un citām vērtīgām precēm. Nākotnē plānots būtiski audzēt aizdevuma apjomus tieši lombarda aizdevuma segmentā kā arī papildus tiks ieviesti citi pakalpojumi – kā, piemēram, starptautiskie naudas pārskaitījumi un valūtas maiņa.

Uzzini vairāk un investē Lendo izsniegtos aizdevumos šeit.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner