Kredo a Monego zahajují společnou cashback kampaň!

Dnes Vám s potěšením oznamujeme skvělou zprávu pro všechny Mintos investory. Dva z našich balkánských poskytovatelů půjček – Kredo a Monego – Vám nyní nabízí příležitost získat extra bonus v jejich společné cashback kampani.

Podmínky cashback kampaně dvou poskytovatelů půjček jsou identické a Vy můžete získat cashback až 2 % v případě investování do jejich půjček zveřejněných v Eurech (EUR). Výše cashback bonusu je závislá na době splácení půjček, do kterých investujete.

Zde je shrnutí bonusů, které můžete získat: 

  0,75 % u půjček se zbývající dobou splácení do 90 dní;

  1 % u půjček se zbývající dobou splácení od 91 dní do 180 dní;

–  1,5 % u půjček se zbývající dobou splácení od 181 dní do 270 dní;

  2 % u půjček se zbývající dobou splácení nad 270 dní.

Speciální nabídka má omezenou platnost od 12. července do 26. července tohoto roku. Nezmeškejte ji!

Pouze investice učiněné na Mintos Primárním trhu jsou oprávněny k získání bonusu. Pokud chce získat cashback, tak se musíte zaregistrovat do kampaně před tím, než provedete investice.

Zaregistrujte se do společné kampaně zde.

Zjistěte více o poskytovatelích půjček

O Monego

Monego je jeden z největších nebankovních poskytovatelů rychlých půjček v Kosovské republice. Společnost se snaží o uspokojení krátkodobé potřeby po likviditě obyvatel Kosova. Kromě toho je společnost také první ve svém odvětví, která poskytuje celé produktové portfolio online. Společnost poskytuje své služby online nebo pomocí jedné z 28 poboček, které má napříč Kosovem.

O Kredo

Kredo Finance je poměrně mladá společnost, která však překotně rozvíjející se své služby na trhu mikrofinancování v Albánii. Jejím hlavním cílem je uspokojit potřeby jedinců po krátkodobé likviditě a to rychlým, jednoduchým a bezproblémovým způsobem. Společnost je plně licencována a podniká v souladu s Centrální bankou Albánie.

Kredo Finance, kromě poskytování sofistikovaných online finančních služeb, má také rozsáhlou síť poboček napříč celou zemí. V Albánii má již 57 poboček a míří k dosažení milníků 100 poboček do konce tohoto roku.

 

Nejnovější zprávy

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner