Kredo Finance już oferuje na platformie Mintos pożyczki konsumenckie udzielane w Albanii!

Z przyjemnością informujemy, że kolejna firma pożyczkowa dołączyła do platformy Mintos! Tym razem jest to Kredo Finance z Albanii! Dzięki dodaniu tej firmy, macie szansę inwestować w udzielane przez nią pożyczki konsumenckie i uzyskać stopy zwrotu netto do 12%.

Kredo Finance jest stosunkowo młodym, lecz szybko rozwijającym się graczem na rynku mikrokredytów w Albanii. Głównym celem firmy jest zaspokajanie krótkoterminowych potrzeb związanych z płynnością finansową poprzez oferowanie szybkich, prostych i bezproblemowych rozwiązań pożyczkowych. Firma posiada pełną licencję i prowadzi działalność zgodnie z przepisami wydanymi przez Bank Centralny Albanii.

Oprócz realizacji głównego celu, którym jest bycie wiodącym dostawcą najlepszych internetowych rozwiązań pożyczkowych, Kredo Finance ma rozległą sieć oddziałów w całej Albanii. Obecnie, firma posiada 14 dedykowanych biur sprzedaży w tym kraju, a do końca 2018 roku zamierza zwiększyć tę liczbę do 17.

Na platformie Mintos, Kredo Finance planuje oferować pożyczki ze spłatą w jednej racie (pożyczki krótkoterminowe) oraz osobiste pożyczki ratalne. Wysokość pożyczek krótkoterminowych spłacanych w jednej racie wynosi od 35 do 360 EUR, przy okresie spłaty wynoszącym do 30 dni. Oferowane pożyczki ratalne mają termin spłaty do 12 miesięcy, a ich wysokość to maksymalnie 1 100 EUR.

Wszystkie pożyczki udostępniane przez Kredo Finance na platformie Mintos posiadają zabezpieczenie w postaci gwarancji wykupu, która zostanie zrealizowana w przypadku, gdy zaległość w spłacie pożyczki wyniesie 60 dni lub więcej. Ponadto, firma zachował 15-proc. udział w każdej pożyczce wprowadzonej na rynek Mintos, w ten sposób ściślej wiążąc swoje interesy z interesami inwestorów. Kredo Finance jest spółką powiązaną z Mintos.

Kredo Finance z radością wchodzi na rynek Mintos, oferując w ten sposób inwestorom dodatkowe możliwości inwestycyjne. Współpraca z Mintos jest zgodna z naszym modelem biznesowym i oferowanymi przez nas produktami. Ponadto umożliwi ona Kredo Finance dalszy rozwó‎j oraz pozycjonowanie jako najszybszej działająca i najbardziej efektywna spółka zajmująca się udzielaniem mikrokredytów na rynku albańskim” – powiedziała Arlinda Muja, Dyrektor Kredo Finance na Albanię.

Od czasu założenia firmy pod koniec 2017 roku do końca września 2018 roku, Kredo Finance udzieliła łącznie ponad 3 000 pożyczek na kwotę 3,1 mln EUR. Na koniec września 2018 roku jej portfel pożyczkowy netto osiągnął wartość 1,6 mln EUR. W ujęciu historycznym, poziom wczesnej szkodowości, czyli brak spłaty pierwszej raty (First Payment Default (FPD)) w spółce wynosi poniżej 10%.

Główną cechą, która charakteryzuje Kredo Finance jest jej koncentracja na docieraniu do osób, które potrzebują uzyskać finansowanie w możliwie najszybszy sposób. Proces udzielania pożyczki nowym klientom w Kredo Finance nie przekracza 15 minut od momentu złożenia wniosku do wypłaty gotówki (lub przekazania środków na rachunek bankowy); w przypadku stałych klientów proces ten trwa najwyżej trzy minuty.

Udzielane w Albanii przez Kredo Finance pożyczki są już dostępne dla inwestorów na platformie Mintos, więc nie przegap tej znakomitej okazji inwestycyjnej. Jeśli preferowaną przez Ciebie metodą inwestycyjną jest korzystanie z narzędzia Auto Invest, nie zapomnij dokonać odpowiedniej aktualizacji swoich ustawień, by móc uzyskiwać stopy zwrotu netto do 12%.

 

Udostępnij: