Kredo Finance nyní nabízí spotřebitelské půjčky poskytnuté v Albánii na platformě Mintos!

Jsme potěšeni Vám oznámit, že se další poskytovatel půjček připojil na Mintos! Tentokrát společnost Kredo Finance z Albánie! Proto máte nyní příležitost investovat do jejích spotřebitelských úvěrů a vydělat čistý roční výnos až 12 %.

Kredo Finance je docela nová společnost, rapidně se však rozvíjí na trhu s mikro půjčkami v Albánii. Nejdůležitějším cílem společnosti je zabezpečit potřeby krátkodobé likvidity jednotlivců rychlým a jednoduchým způsobem bez nepříjemností. Společnost je plně licencována a podniká v souladu s Centrální bankou Albánie.

Společně se svým hlavním cílem být poskytovatel půjček s prvotřídním online řešením, má Kredo Finance také rozsáhlou síť poboček napříč celou zemí. Momentálně má společnost 14 specializovaných prodejních míst v Albánii a má za cíl zvýšit tento počet na 17 do konce roku 2018.

Kredo Finance plánuje nabízet na platformě Mintos krátkodobé půjčky s jednou splátkou a osobní půjčky na splátky. Půjčky s jednou splátkou budou v rozmezí od 35 EUR do 360 EUR s dobou splatnosti 30 dní. Půjčky na splátku budou mít dobu splácení až 12 měsíců s hodnotou až 1 100 EUR.

Všechny půjčky umístěné na Mintos společností Kredo Finance budou mít garanci zpětného odkoupení a budou odkoupeny zpět pokud budou v prodlení 60 a více dní. Společnost si také ponechá 15 % z každé půjčky umístěné na tržiště na své rozvaze, aby si udržela tzv. kůži ve hře. Kredo Finance je spřízněná osoba se společností Mintos.

Kredo Finance je nadšená z příležitosti připojit se na Mintos tržiště a nabízet investiční příležitosti investorům. Spolupráce s Mintos společně s naším rychlým a efektivním produktem umožní nám učinit extra krok a stát se nejrychlejším a nejvýkonnějším micro poskytovatel půjček na albánském trhu,“ říká Arlinda Muja, regionální manažerka společnosti Kredo Finance.

Od svého založení na konci roku 2017 do konce září 2018 poskytla společnost Kredo Finance více jak 3 000 půjček v hodnotě 3,1 milionu EUR. Čisté úvěrové portfolio ke konci září 2018 dosáhlo 1,6 milion EUR. Společnost má historicky prodlení první splátky (First Payment Default) méně než 10 %.

Hlavní vlastnost, která charakterizuje Kredo Finance je zaměření na dostupnost pro zákazníky, kteří vyžadují financování nejrychlejším možným způsobem. Úvěrový proces Kredo Finance netrvá u nových zákazníků déle než 15 minut od žádosti po obdržení fyzických peněz (nebo bankovní převod), u stávajících zákazníků zabere tento proces nejdéle 3 minuty.

Půjčky poskytnuté v Albánii od společnosti Kredo Finance jsou nyní dostupné na Mintos pro investování. Nezmeškejte tuto skvělou příležitost. Pokud je Auto Invest Vaší preferovanou investiční metodou, tak se ujistěte, že jste náležitě aktualizovali Vaše nastavení, abyste vydělali čistý výnos až 12 %.

Sdílet: