Kredo i Monego uruchamiają wspólną kampanię dotyczącą zwrotu części zainwestowanych środków!

Z przyjemnością dzisiaj przekazujemy dobre wiadomości dla wszystkich inwestorów działających na platformie Mintos. Dwie spośród naszych firm pożyczkowych prowadzących działalność na Bałkanach, tj. Kredo i Monego, oferują Wam obecnie możliwość zarobienia dodatkowej premii od dokonanych przez Was inwestycji, w ramach uruchomionej przez nie wspólnej kampanii dotyczącej zwrotu części zainwestowanych środków.

Warunki udziału w uruchomionych przez dwie firmy pożyczkowe kampaniach dotyczących zwrotu części zainwestowanych środków są takie same. Możecie uzyskać zwrot części zainwestowanych środków w wysokości do 2%, w przypadku, gdy zainwestujecie w udostępnione przez nie pożyczki w euro (EUR). Wysokość premii, w postaci zwrotu części zainwestowanych środków, zależna jest od terminu spłaty pożyczek, w które zainwestujecie.

Poniżej przedstawiamy zestawienie premii, które możecie otrzymać:

– 0,75%, w przypadku pożyczek, dla których pozostały do spłaty okres wynosi do 90 dni;

– 1% w przypadku pożyczek, dla których pozostały do spłaty okres wynosi od 91 do 180 dni;

– 1,5% w przypadku pożyczek, dla których pozostały do spłaty okres wynosi od 181 do 270 dni;

– 2% w przypadku pożyczek, dla których pozostały do spłaty okres wynosi ponad 270 dni.

Ta specjalna, ograniczona w czasie oferta, jest ważna od dnia 12 lipca do 26 lipca br., tak więc nie przegapcie tej okazji!

Dotyczy to wyłącznie inwestycji dokonanych na rynku pierwotnym Mintos. Jeśli chcecie otrzymać zwrot części zainwestowanych środków, do udziału w kampanii musicie się zgłosić przed dokonaniem inwestycji. 

Do udziału w kampanii dotyczącej zwrotu części zainwestowanych środków można zgłosić się tutaj.

Poniżej przedstawiamy więcej informacji o firmach pożyczkowych Monego i Kredo:

O firmie Monego 

Firma Monego jest jednym z największych w Republice Kosowa pozabankowych pożyczkodawców udzielających szybkich pożyczek. Celem firmy jest zaspokajanie krótkoterminowych potrzeb osób fizycznych związanych z płynnością finansową. Ponadto, Monego jest pierwszą firmą z branży, która oferuje pełny asortyment swoich produktów online. Firma świadczy swoje usługi online lub za pośrednictwem jednego ze swoich 28 oddziałów działających w całym Kosowie.

O firmie Kredo

Kredo Finance jest stosunkowo młodym, lecz szybko rozwijającym się graczem na rynku mikrokredytów w Albanii. Głównym celem firmy jest zaspokajanie krótkoterminowych potrzeb związanych z płynnością finansową poprzez oferowanie szybkich, prostych i bezproblemowych rozwiązań pożyczkowych. Firma posiada licencję i prowadzi działalność zgodnie z przepisami wydanymi przez Bank Centralny Albanii.

Oprócz realizacji głównego celu, którym jest bycie wiodącym dostawcą najlepszych internetowych rozwiązań pożyczkowych, firma Kredo Finance ma rozległą sieć oddziałów w całej Albanii, gdzie obsługuje swoich klientów za pośrednictwem już 57 oddziałów w całym kraju, a do końca roku, zgodnie z planem, zwiększy ich liczbę do 100.

 

Udostępnij:

Masz coś, czym chciałbyś się podzielić?

Zadawaj pytania, dziel się swoimi przemyśleniami i dyskutuj z innymi inwestorami na forum Społeczności Mintos.

community-banner