Kredo un Monego uzsāk kopīgu naudas atmaksas akciju!

Šodien mēs visus Mintos investorus iepriecinām ar lieliskām ziņām: divi no mūsu Balkānu aizdevumu izsniedzējiem – Kredo un Monego – Tev tagad piedāvā iespēju nopelnīt papildus bonusu par veiktajām investīcijām, izmantojot to kopīgo naudas atmaksas akciju! 

Abu aizdevumu izsniedzēju naudas atmaksas akciju noteikumi ir identiski, un Tu vari nopelnīt naudas atmaksu līdz pat 2% apmērā, investējot to eiro valūtā izvietotajos aizdevumos. Naudas atmaksas bonuss būs atkarīgs no to aizdevumu termiņa, kuros būsi investējis.

Tu vari saņemt šādus bonusus:

– 0,75% par aizdevumiem ar atlikušo termiņu līdz 90 dienām;

– 1% par aizdevumiem ar atlikušo termiņu no 91 līdz 180 dienām;

– 1,5% par aizdevumiem ar atlikušo termiņu no 181 līdz 270 dienām;

– 2% par aizdevumiem ar atlikušo termiņu virs 270 dienām.

Šis īpašais piedāvājums ir spēkā ierobežotu laika periodu no šī gada 12. līdz 26. jūlijam, tāpēc nepalaid to garām!

Akcijai kvalificējas tikai Mintos pirmreizējā tirgū veiktās investīcijas. Lai saņemtu naudas atmaksu, pirms investīciju veikšanas Tev ir jāpiesakās dalībai akcijā.

Piesakies dalībai kopīgajā naudas atmaksas akcijā šeit.

Uzzini vairāk par aizdevumu izsniedzējiem: 

Par Monego

Monego ir viens no lielākajiem nebanku ātro kredītu izsniedzējiem Kosovas Republikā. Uzņēmuma mērķis ir apmierināt indivīdu īstermiņa likviditātes vajadzības. Monego ir pirmais nozares uzņēmums, kas pilnu produktu klāstu piedāvā arī tiešsaistē. Uzņēmums savus pakalpojumus sniedz tiešsaistē vai kādā no tā 28 filiālēm visā Kosovā. 

Par Kredo 

Kredo Finance ir samērā jauns, bet strauji augošs mikrokredītu tirgus dalībnieks Albānijā, kura galvenais mērķis ir ātri, vienkārši un bez problēmām apmierināt indivīdu īstermiņa likviditātes vajadzības. Uzņēmums ir pilnībā licencēts un darbojas saskaņā ar Albānijas Centrālo banku. 

Līdzās augsta līmeņa tiešsaistes aizdevumu risinājumu nodrošināšanai, Kredo Finance ir arī plašs filiāļu tīkls visā valstī. Jau šobrīd uzņēmumam Albānijā ir 57 filiāles, un līdz gada beigām tas plāno sasniegt 100 filiāļu slieksni.

 

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner