Atjaunināts: Kredo un Tigo tagad ir daļa no Mogo Finance Mintos aizdevumu tirgū

Jaunākā informācija: 2021. gada 19. marts

Mogo ir saņēmis Albānijas Centrālās bankas un Maķedonijas Centrālās bankas apstiprinājumus par Kredo un Tigo iegādi.

Mintos Risk Score abiem kreditēšanas uzņēmumiem paliek nemainīgi, ņemot vērā, ka pēdējā rādītāju un apakšrādītāju atjauninājumā jau tika ņemta vērā iespēja, ka Mogo grupa tos iegādāsies. Atgādinām investoriem, ka abu kreditēšanas uzņēmumu izsniegtie aizdevumi ir nodrošināti ar Mogo grupas garantiju.

Lūdzu, ņem vērā, ka lielākajai daļai investoru personalizēto automatizēto stratēģiju iestatījumi tiks atjaunināti automātiski, tomēr mēs atkārtoti aicinām ietekmētos investorus pārskatīt un pielāgot savus stratēģiju iestatījumus, ja nepieciešams. 2020. gada 8. decembrī mēs skartajiem investoriem nosūtījām īpašu e-pastu, aicinot pārskatīt savus iestatījumus saistībā ar iegādes darījumu. Lūdzu, apskati šo e-pastu vai sazinies ar Mintos investoru atbalsta komandu, lai saņemtu palīdzību.


Oriģināls: 2020. gada 8. decembris

Mogo Finance ir spēris nākamo soli Tigo un Kredo iegādes procesā, abus kreditēšanas uzņēmumus pievienojot savai bilancei un iekļaujot tos Mogo grupā. Turpmāk abi kreditēšanas uzņēmumi un to izvietotie aizdevumi Mintos aizdevumu tirgū tiks atspoguļoti kā daļa no Mogo. 

Jau iepriekš ziņojām, ka Finitera Mogo Finance grupai pārdos divus kreditēšanas uzņēmumus: Kredo and Tigo.

Gan Tigo, gan Kredo izniegto kredītu Mintos Risk Score un tā apakšrādītāji jau atspoguļo abu kredītu piedāvājumu esošo vērtējumu, jo informācija par abu kreditēšanas uzņēmumu iegādi bija pieejama Mintos Risk Score pēdējās atjaunināšanas brīdī. Mintos Risk Score un apakšrādītāji ir šādi:

Tigo (Finitera Ziemeļmaķedonija) kredīti
Mintos Risk Score: 6
Kredītportfeļa sniegums: 5
Aizdevumu apkalpotāja efektivitāte: 7
Atpirkšanas spēja: 6
Sadarbības struktūra: 4

 

Kredo (Finitera Albānija) kredīti
Mintos Risk Score: 6
Kredītportfeļa sniegums: 5
Aizdevumu apkalpotāja efektivitāte: 7
Atpirkšanas spēja: 6
Sadarbības struktūra: 4

 

Kredo un Tigo Mintos aizdevumu tirgū saglabās esošos zīmolus.

Kā tika ziņots iepriekš, Tigo un Kredo izsniegtajiem aizdevumiem Mintos aizdevumu tirgū būs Mogo grupas garantija.

Lūdzu, ņem vērā, ka lielākajai daļai investoru Auto Invest iestatījumi tiks atjaunināti automātiski, tomēr drošības labad aicinām katru investoru, kuriem ir aktīvas investīcijas Kredo, Tigo, kā arī Mogo aizdevējsabiedrību izsniegtajos aizdevumos, pārskatīt savus iestatījumus un pielāgot tos, ja nepieciešams. Katrs ietekmētais investors ir saņēmis arī e-pastu, aicinot pārskatīt savus iestatījumus.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner