Kredo un Tigo tagad ir Finitera

Aizdevumu izsniedzēju zīmoli Kredo un Tigo apvienojas jau esošā alternatīvās finansēšanas uzņēmumā – Finitera. Esošais alternatīvās kreditēšanas uzņēmums Finitera 2019. gadā veica strukturālas izmaiņas, lai uzlabotu tā darbības efektivitāti un visus dažādos tirgos esošos produktus apvienotu vienā uzņēmumā, izveidojot Finitera grupu. Turpmāk Kredo un Tigo izsniegtie aizdevumi Mintos tiks izvietoti kā Finitera aizdevumi. 

No 2020. gada marta investori redzēs Finitera visos Mintos filtros (Auto Invest, pirmreizējā un otrreizējā tirgū) un Mintos mājaslapas sadaļā aizdevumu izsniedzēji. Lūdzu, ņem vērā, ka Auto Invest iestatījumi tiks atjaunināti automātiski, un stratēģijas, kurās bija iekļauti Kredo (Albānija) un Tigo (Ziemeļmaķedonija) aizdevumi, turpmāk iekļaus Finitera aizdevumus no attiecīgajām valstīm (Albānijas un Ziemeļmaķedonijas). Mintos aizdevumu tirgū Kredo un Tigo aizdevumi tiks izvietoti zem Finitera grupas zīmola. Finitera nodrošina grupas garantiju visiem Mintos pieejamajiem Finitera aizdevumiem. Uzņēmums saņēmis “B-” Mintos reitingu. Uzņēmuma līdzdalība aizdevumos ir 10%. 

“Mēs uzskatām, ka abu aizdevumu izsniedzēju pievienošanās Finitera grupai ir spēcīgs pierādījums mūsu centieniem kļūt par vadošo uz datiem balstīto finanšu pakalpojumu partneri privātpersonām. Tigo un Kredo ir nostiprinājuši savu pozīciju klientu vidū, un mēs priecājamies par šo zīmolu pievienošanos Finitera grupai!” komentē Mārcis Grīnis, Finitera priekšsēdētājs un vadītājs.

Par Finitera

Finitera ir starptautisks finanšu tehnoloģiju uzņēmums, kas darbojas trīs tirgos un ir izveidojis 89 filiāles, kurās strādā 450 darbinieki. Uzņēmuma pamatkapitāls ir astoņi miljoni eiro. Finitera vadībai ir vairāk nekā septiņu gadu pieredze nodrošinātu un nenodrošinātu kredītu izsniegšanas nozarē, kā arī labi panākumi alternatīvās finansēšanas uzņēmumu izveidē un attīstīšanā. Daži no Finitera un Mintos kapitāla investoriem pārklājas.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner