Krievijas kreditēšanas uzņēmums Dozarplati pievienojas Mintos

Mintos aizdevumu tirgus ir kļuvis plašāks, jo esam uzsākuši sadarbību ar jaunu aizdevumu izsniedzēju no Krievijas! Dozarplati ir viens no lielākajiem aizdevumu izsniedzējiem Krievijas ziemeļrietumu reģionā, un Tev tagad ir iespēja investēt tā īstermiņa kredītos un kredītos ar atmaksu vairākos maksājumos, kas Mintos aizdevumu tirgū ir izvietoti eiro (EUR) un Krievijas rubļos (RUB).

Dozarplati tika izveidots 2011. gadā Krievijā, un tam ir vairāk nekā 100 biroju 14 pilsētās visā valstī. Uzņēmums klientiem dod pieeju līdz nākamajai algas dienai nepieciešamajiem līdzekļiem, piedāvājot īstermiņa kredītus. Dozarplati galvenais mērķis ir klientiem nodrošināt elastīgu pieeju, tāpēc tas pakalpojumus sniedz plašajā filiāļu tīklā, mobilajā lietotnē, kā arī dod iespēju saņemt kredītu 24/7 tiešsaistē un brīvdienās. Dozarplati kredītus izsniedz aizņēmējiem, kas ir sasnieguši 18 gadu vecumu, un līdzekļus var saņemt 15 minūšu laikā. Kopš dibināšanas, Dozarplati ir izsniedzis aizdevumus 30 miljonu ASV dolāru apmērā. Uzņēmuma neto aizdevumu portfelis ir četri miljoni ASV dolāru, un tas ir saglabājis iespaidīgu finanšu līdzsvara rādītāju 48% apmērā.

Uzņēmums ir iekļauts Krievijas Centrālās bankas mikrofinansēšanas organizāciju valsts reģistrā, un visas tā darbības regulē Centrālā banka. Visi uzņēmuma izsniegtie kredīti atbilst Krievijas Federācijas likumiem.

Krievijā izsniegtie Dozarplati kredīti ir vidēji EUR 200 lieli ar atmaksas termiņu līdz 12 mēnešiem. No EUR valūtā izvietotajiem kredītiem Tu vari sagaidīt neto peļņu līdz 11% gadā, savukārt no RUB kredītiem tā būs līdz 17,5% gadā. Nākotnē Dozarplati plāno paplašināt savu piedāvāto aizdevumu klāstu Mintos un investīcijām izvietot arī biznesa kredītus.

Visi Dozarplati aizdevumi ir nodrošināti ar atpirkšanas garantiju un tiks atpirkti, ja to atmaksa kavēsies 60 vai vairāk dienas. Papildus tam, lai nodrošinātu aizdevumu izsniedzēja un investoru interešu sasaisti, uzņēmuma līdzdalība aizdevumos būs 10%.

Izmanto šo lielisko iespēju investēt Dozarplati īstermiņa kredītos! Ja Tu izmanto Auto Invest rīku, atceries attiecīgi atjaunināt tā iestatījumus.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner