Kviku no Krievijas ir pievienojies Mintos

Mintos aizdevumu tirgum ir pievienojies jauns aizdevumu izsniedzējs no Krievijas. Kviku ir vadoša finanšu tehnoloģiju platforma, kas piedāvā tūlītējus tiešsaistes pārdošanas punktu un vairāku maksājumu kredītu risinājumus aizņēmējiem Krievijā un Kazahstānā. 2018. gadā uzņēmums plāno paplašināt savu darbību, ieejot Spānijas un Polijas tirgos. Kviku ir sestais Krievijā strādājošais aizdevumu izsniedzējs, kas ir pievienojies Mintos. Tu tagad vari investēt tā Krievijā izsniegtos patēriņa kredītos, kas izvietoti eiro (EUR) un Krievijas rubļos (RUB).

Kviku tika izveidots 2013. gadā, un tas bija viens no pirmajiem finanšu tehnoloģiju uzņēmumiem, kas sāka konkurēt ar tradicionālajām bankām Krievijā. Uzņēmums pilnībā darbojas tiešsaistē un piedāvā ātru, uzticamu, ērtu un pārredzamu pakalpojumu. Kviku izsniedz aizdevumus, sadarbojoties ar virtuālo kredītkaršu un pārdošanas punktu parteriem, un tam Krievijā ir mikrofinansēšanas licence. Klienti, kas aizņemas pirmo reizi, var saņemt aizdevumu līdz 300 EUR, lai iegādātos tiešsaistes vai bezsaistes produktus un pakalpojumus. Atkārtotiem klientiem uzņēmums piedāvā naudas aizdevumus līdz 1500 EUR ar sešus mēnešus garu atmaksas termiņu. Investīcijām Mintos būs pieejami abi aizdevumu produkti.

“Priecājamies, ka esam viens no pirmajiem aizdevumu izsniedzējiem, kas Mintos aizdevumu tirgū piedāvās pārdošanas punktu aizdevumus. Krievijas tiešsaistes kreditēšanas tirgus ir viens no regulētākajiem pasaulē, un investori neapšaubāmi gūs labumu no šāda papildus regulējuma. Kviku ir vadošs tiešsaistes pārdošanas punktu aizdevējs Eiropā, un, pateicoties stratēģiskajai sadarbībai ar Mintos, mēs varēsim diversificēt finansējuma avotus aizdevumiem, kurus izsniedzam visās savās darbības valstīs” komentē Kviku dibinātājs un vadītājs Ņikita Lomakins.

Kviku Krievijā izsniegtie aizdevumi ir vidēji 500 EUR un aptuveni 35 000 RUB lieli. Vidējais aizdevuma atmaksas termiņš ir seši mēneši. No uzņēmuma EUR valūtā izvietotajiem aizdevumiem Tu vari sagaidīt neto peļņu līdz 10% gadā, savukārt no RUB aizdevumiem tā būs līdz pat 17% gadā.

Visi Kviku aizdevumi tiks nodrošināti ar atpirkšanas garantiju un tiks atpirkti, ja to atmaksa kavēsies 60 vai vairāk dienas. Uzņēmums investoriem piedāvā vēl vienu riska mazināšanas līmeni – tas 10% no katra aizdevuma paturēs savā bilancē, lai saglabātu savu līdzdalību aizdevumā.

Pēc 2018. gada 31. jūlija datiem Kviku bija izsniedzis 250 000 aizdevumu vairāk nekā 15 milj. ASV dolāru apmērā. Pēdējos 12 mēnešos uzņēmums ir piedzīvojis desmitkārtīgu izaugsmi, un tā neto kredītportfelis ir 8 milj. ASV dolāru.

Kviku lepojas ar ātro servisu, ko nodrošina tā efektīvā kredītriska novērtēšana. Uzņēmumam ir nozarē īsākais tiešsaistes pieteikuma aizpildīšanas laiks, un tas 20 sekunžu laikā var izanalizēt vairāk nekā 10 000 lielo datu parametru. Uzņēmums izmanto vairāk nekā 30 datu bāzes, lai novērtētu aizņēmēju kredītspēju.

Kviku komandu veido 25 darbinieki, kuri ir palīdzējuši izveidot un uzturēt uzņēmuma ērto biznesa modeli. Tas ir ļāvis apstrādāt vairāk nekā 700 000 pieteikumu. Vidusmēra Kviku aizņēmējs ir 20 līdz 35 gadus vecs, ar vidējiem ikmēneša ienākumiem 1000 EUR apmērā un apsver veikt tiešsaistes vai bezsaistes pirkumu, bet viņam nav pietiekošu līdzekļu. Kviku biznesa modelis ļauj tam uzņemties mazāku risku salīdzinājumā ar tradicionālajiem ātrajiem kredītiem, jo naudas aizdevumi ir pieejami tikai atkārtotiem klientiem, savukārt jaunajiem klientiem ir iespēja pieteikties tikai bezskaidras naudas aizdevumiem, lai iegādātos produktus vai pakalpojumus.

Tu vari investēt Kviku patēriņa kredītos EUR un RUB jau tagad – nepalaid garām šo iespēju! Ja Tu izmanto Auto Invest un gribi izmantot šo lielisko iespēju, atceries atjaunināt tā iestatījumus.

Jaunākās ziņas

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner