Kviku paplašina savu piedāvājumu ar Forward Flow jaunā valūtā – Krievijas rubļos

Aizvadītā gada novembrī Kviku Mintos platformā sāka piedāvāt Forward Flow. Šodien ar prieku informējam, ka uzņēmums ir sācis piedāvāt Forward Flow arī Krievijas rubļos.

Forward Flow ir salīdzinoši jauns un unikāls produkts kolektīvo aizdevumu tirgū, kas atspoguļo apņemšanos investēt iepriekš saskaņotu pamatā esošo aizdevumu komplektā ar iepriekš noteiktu likmi un uz noteiktu laika periodu. Forward Flow līguma darbības laikā investori katru nedēļu saņem procentu maksājumus, pamatojoties uz pamatā esošo aizdevumu atmaksu.

Kviku piedāvāto Krievijas rubļu Forward Flow termiņi būs no 6 līdz 24 mēnešiem, bet aizdevumu summas būs diapazonā no 1 līdz 10 miljoniem Krievijas rubļu. Investori var sagaidīt procentu likmes līdz 20% gadā.

Lai iegūtu pieeju Kviku piedāvātajiem Forward Flow, investori varēs investēt Mintos Finance izsniegtos aizdevumos Kviku. Saskaņā ar Mintos Finance un Kviku noslēgtajiem līgumiem aizdevumi tiks nodrošināti ar ķīlu pār daļu no Kviku prasījumiem pret tā aizņēmējiem. Mintos Finance ir Mintos grupas uzņēmums. Detalizēts struktūras apraksts ir pieejams Mintos Finance aizdevuma līgumā un cesijas līgumā.

Par Kviku

Kviku veido tiešsaistes kreditēšanas uzņēmumu grupu, kas darbojas Krievijā, Kazahstānā, Ukrainā, Spānijā, Polijā un Filipīnās. Kviku ir vairāk nekā viens miljons aktīvo klientu, un tas ir izsniedzis vairāk nekā 1,5 miljonus aizdevumu. 2020. gada beigās uzņēmuma neto portfelis bija 1,8 miljardi Krievijas rubļu (aptuveni 15 miljoni eiro). Kviku darbību regulē Krievijas Centrālā banka.

Kviku kopš 2013. gada izsniedz aizdevumus ar savu virtuālo kredītkaršu un pārdošanas punktu partneru starpniecību, un tas joprojām ir Krievijā vadošais POS mikrokredītu izsniedzējs. Kredītu vērtēšana tiek veikta tiešsaistē ātrāk nekā 60 sekundēs, izmantojot patentētu riska novērtēšanas modeli, kas balstīts uz vairāk nekā 10 000 parametriem un ietver datus no kredītbirojiem, mobilo sakaru operatoriem, sociālajiem tīkliem, bankām utt.

Kviku Mintos aizdevumu tirgū

Kviku bija viens no pirmajiem aizdevējiem no Krievijas, kas sadarbību ar Mintos uzsāka 2018. gadā. Šobrīd Kviku neatmaksāto investīciju summa Mintos aizdevumu tirgū sastāda 9 365 858 eiro. Aktīvas investīcijas Kviku izsniegtos kredītos ir 65 166 investoriem, un vidēji viens investors tajos ir investējis 143 eiro.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner