Kviku veiksmīgi izvieto savas debijas obligācijas Maskavas fondu biržā (MOEX)

Zemāk sniegto paziņojuma tekstu AS Mintos Marketplace (Mintos) sniedza Kviku – Mintos sadarbības partneris, kas piedāvā investīciju iespējas mintos.com platformā.

2021. gada 23. novembrī Kviku veiksmīgi izvietoja savas 3,5 gadu debijas obligācijas MOEX (Maskavas fondu birža). Obligācijas tika izvietotas ar gada kupona likmi 13,25 % rubļos.

Obligācijas galvenokārt tika piedāvātas privātajiem investoriem, un pirmajās nedēļās pēc emisijas tās tika tirgotas par nominālvērtību. Emitentam valsts kredītreitingu aģentūra Expert RA piešķīra kredītreitingu “BB” ar stabilu perspektīvu.

"Kviku ir pirmais "Pērc tagad, maksā vēlāk" kreditēšanas uzņēmums Krievijā, kas izvietojis obligācijas MOEX. Ieņēmumi no emisijas tiks izmantoti, lai veicinātu mūsu portfeļa izaugsmi, kas 2021. gadā vairāk nekā divkāršojās un šobrīd sasniedz vairāk nekā 60 miljonus eiro (pēc uzkrājumu veidošanas). Mēs turpinām darbu pie tā, lai kļūtu par vadošo tiešsaistes kreditēšanas iestādi mūsu pamattirgū Krievijā, vienlaikus palielinot savu ietekmi arī citās darbības valstīs (Filipīnās, Kazahstānā, Polijā, Ukrainā, Spānijā, Indijā)."

Kviku dibinātājs un vadītājs Ņikita Lomakins

Par Kviku

Kviku bija viens no pirmajiem kreditēšanas uzņēmumiem no Krievijas, kas pievienojās Mintos aizdevumu tirgum 2018. gadā. Uzņēmums veido tiešsaistes kreditēšanas uzņēmumu grupu, kas darbojas Krievijā, Kazahstānā, Ukrainā, Spānijā, Polijā un Filipīnās. Kviku kopš 2013. gada izsniedz aizdevumus ar savu virtuālo kredītkaršu un pārdošanas punktu partneru starpniecību, un tas joprojām ir Krievijā vadošais POS mikrokredītu izsniedzējs. Kviku kredītu vērtēšana tiek veikta tiešsaistē ātrāk nekā 60 sekundēs, izmantojot patentētu riska novērtēšanas modeli, kas balstīts uz vairāk nekā 10 000 parametriem un ietver datus no kredītbirojiem, mobilo sakaru operatoriem, sociālajiem tīkliem, bankām u.c.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner