Kviku z Ruska se připojilo na Mintos

Nový poskytovatel půjček z Ruska se právě připojil na tržiště! Kviku je vedoucí fintech platforma v Rusku a poskytuje okamžité online kreditní řešení svým zákazníkům v Rusku a Kazachstánu. V roce 2018 společnost plánuje expanzi svých služeb do Španělska a Polska. Společnost je šestý poskytovatel půjček z Ruska, který se přidává na Mintos a Vy, můžete nyní investovat do jejich spotřebitelských úvěrů z Ruska zveřejněných na tržišti v eurech (EUR) a ruských rublech (RUB).

Kviku byla založena v roce 2013 a byla to jedna z prvních fintech společností, která konkurovala tradičním bankám v Rusku. Společnost podniká kompletně online a nabízí rychlé, spolehlivé, pohodlné a transparentní služby. Kviku poskytuje půjčky pomocí virtuální kreditní karty a za pomocí partnerů v momentě nákupu (point-of-sale) a je držitelem micro finanční licence v Rusku. Zákazník žádající poprvé si může vzít půjčku do 300 EUR k online nebo offline nákupu zboží či služeb. Pravidelným zákazníkům společnost nabízí peněžní půjčky do 1 500 EUR s dobou splácení šest měsíců.

„Jsme nadšení z možnosti být první poskytovatel půjček v momentě nákupu, který se připojil na Mintos tržiště. Ruský online trh s půjčkami je jeden z nejvíce regulovaných trhů globálně a investoři budou mít jistě prospěch z extra regulace. Kviku je vedoucí online poskytovatel půjček v momentě nákupu (point-of-sale). My jsme potěšeni příležitostí diverzifikovat naše zdroje financování u půjček, které poskytujeme ve všech zemích našeho podnikání pomocí našeho strategického partnerství se společností Mintos,“ říká zakladatel a CEO Kviku Nikita Lomakin.

Průměrná půjčka od Kviku z Ruska je 500 EUR a okolo 35 000 RUB. Průměrná doba splácení půjčky je 6 měsíců. Pro půjčky zveřejněné v EUR, můžete očekávat výnos do 10 %. Pro půjčky zveřejněné v RUB výnos do 17 %.

Všechny půjčky od Kviku budou zabezpečeny garancí zpětného odkoupení a budou odkoupeny zpět, pokud budou v prodlení 60 a více dní. Společnost nabízí investorům další způsob snížení rizika. Ponechá si 10 % z každé půjčky na své rozvaze, aby si udržela svoji kůži ve hře.

K 31. červenci 2018 Kviku poskytlo 250 000 půjček v hodnotě přes 15 milionů USD. Společnost za posledních 12 měsíců zažila desetinásobný růst a má čisté úvěrové portfolio 8 milionů USD.

Kviku je hrdá na své rychlé služby, díky svému efektivnímu ohodnocení kreditního rizika. Společnost má nejkratší čas pro online žádost v odvětví a může analyzovat více jak 10 tisíc Big Data parametrů během 20 sekund. Společnost používá přes 30 databází k vyhodnocení úvěruschopnosti žadatele.

Kviku se skládá z týmu 25 zaměstnanců, kteří pomohli vytvořit a udržovat vhodný business model společnosti. Jako výsledek, společnost zpracovala více jak 700 000 žádostí. Běžný zákazník Kviku je ve věku 20-35 let, má průměrný měsíční příjem 1 000 EUR a zvažuje provedení online nebo offline nákupu, ale nemá dostatečné peněžní prostředky. Business model Kviku předpokládá méně rizika v porovnání s tradičními krátkodobými nezabezpečenými půjčkami, jelikož pouze opětovní žadatelé dostanou přístup k peněžním půjčkám, zatímco nový klienti mohou pouze žádat o nepeněžité půjčky na nákup zboží nebo služeb.

Nyní můžete investovat do spotřebitelských úvěrů od Kviku v EUR a RUB. Nezmeškejte to! Určitě si aktualizujte Vaše nastavení, pokud používáte Auto Invest a chcete využít tuto skvělou příležitost.

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner