Lendo jaunākie finanšu rezultāti un jaunā naudas atmaksas kampaņa

Gruzijas nebanku aizdevumu izsniedzējs Lendo ir publicējis 2018. gada pirmā ceturkšņa darbības rezultātus. Saskaņā ar tā datiem Lendo tagad ir vadošais nebanku aizdevējs Gruzijā pēc aizdevumu apjoma un portfeļa lieluma. No darbības uzsākšanas līdz 2018. gada pirmajam ceturksnim Lendo ir izsniedzis aizdevumus vairāk nekā 90 miljonu eiro apmērā.

2017. gadā Gruzijā pieņemto izmaiņu regulējumā dēļ Lendo koncentrējās uz aizdevumiem ar atmaksu vairākos maksājumos, kas uzņēmumam nodrošināja stabilu aizdevumu portfeļa un ienākumu plūsmas pieaugumu. Tādējādi uzņēmuma ieņēmumi ir pārsnieguši līmeni, kas bija sasniegts pirms procentu likmju ierobežojumu ieviešanas.

Lendo piedāvā nenodrošinātus patēriņa kredītus, kas tiek izsniegti lielākajās Gruzijas pilsētās izveidotajās filiālēs. Lendo ir labi zināms zīmols Gruzijā, un tas nodarbina gandrīz 200 cilvēku. Uzņēmums lepojas ar draudzīgu klientu apkalpošanas servisu, kas pēc 2018. gada 31. marta datiem tam ir ļāvis iegūt vairāk nekā 130 000 aktīvo klientu.         

Plašāka informācija par uzņēmuma finanšu rezultātiem ir pieejama šeit. 2017. gada auditētos finanšu pārskatus Lendo publicēs 2018. gada jūnijā.

Lendo ir atsācis arī savu naudas atmaksas akciju. Ja Tu no 2018. gada 2. maija līdz 2018. gada 16. maijam investēsi Lendo aizdevumos ar vismaz deviņus mēnešus garu atmaksas termiņu,  Tu varēsi nopelnīt naudas atmaksu 1,5% apmērā.

Lai saņemtu naudas atmaksu, pirms investīciju veikšanas Tev ir jāpiesakās dalībai akcijā. Akcijai kvalificējas tikai Mintos pirmreizējā tirgū veiktās investīcijas.

Piesakies dalībai akcijā>

Lai iegūtu vairāk informācijas, iepazīsties ar noteikumiem un nosacījumiem.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner