Lendo opublikował swoje najnowsze wyniki operacyjne i ponownie uruchomił promocję “Zwrot pieniędzy”

Lendo, gruziński pożyczkodawca z sektora pozabankowego, opublikował wyniki operacyjne za pierwszy kwartał 2018 r. Dane wskazują, że jest obecnie wiodącą pozabankową instytucją finansową w Gruzji pod względem wartości portfela i wolumenu pożyczek. Według stanu na pierwszy kwartał 2018 r. od początku swojej działalności firma udzieliła pożyczek na łączną kwotę 90 mln euro.

W związku ze zmianami przepisów w Gruzji w 2017 r. Lendo skupia się na pożyczkach ratalnych, które zapewniają stabilne zwiększanie portfela pożyczkowego i strumień dochodu. W efekcie przychód firmy przekroczył poziomy osiągnięte przed wprowadzeniem ograniczeń dotyczących oprocentowania.

Lendo oferuje niezabezpieczone pożyczki konsumpcyjne poprzez sieć oddziałów zlokalizowanych w największych miastach Gruzji. Pożyczkodawca ma rozpoznawalną w Gruzji markę i zatrudnia prawie 200 pracowników. Firma szczyci się przyjaznym podejściem do pożyczkobiorcy, dzięki czemu na dzień 31 marca 2018 r. ma ponad 130 000 aktywnych klientów. 

Więcej o wynikach finansowych firmy można przeczytać tutaj. W czerwcu 2018 r. Lendo opublikuje sprawozdanie finansowe za 2017 r. poddane audytowi.

Pożyczkodawca wznowił także swoją promocję. Jeżeli miedzy 2 a 16 majem 2018 r. zainwestujesz w pożyczki Lendo o okresie spłaty wynoszącym co najmniej 9 miesięcy, możesz zdobyć premię w wysokości 1,5%.

Aby otrzymać premię, należy zapisać się do promocji przed dokonaniem inwestycji. Kwalifikują się wyłącznie inwestycje dokonane na rynku pierwotnym Mintos.

Zapisz się teraz >

Więcej informacji znajduje się w Regulaminie.

Udostępnij:

Masz coś, czym chciałbyś się podzielić?

Zadawaj pytania, dziel się swoimi przemyśleniami i dyskutuj z innymi inwestorami na forum Społeczności Mintos.

community-banner