Lendo zveřejnilo své polední finanční výsledky

Gruzínský nebankovní poskytovatel půjček Lendo zveřejnil své finanční výsledky za první čtvrtletí roku 2018. Dle výsledků, je Lendo nyní vedoucím nebankovním poskytovatelem půjček v Gruzii, co do objemu půjček a velikosti úvěrového portfolia. Ke konci prvního čtvrtletí 2018 Lendo poskytlo od založení půjčky v hodnotě vyšší než 90 milionů EUR.

Kvůli změně regulace v Gruzii v roce 2017 se Lendo zaměřuje na půjčky se splátkami, které zabezpečují společnosti stabilní růst jejich úvěrového portfolia a stálý zdroj příjmů. Díky tomu tržby překonali úrovně dosažené předtím, než bylo zavedeno omezení úrokových sazeb.

Lendo nabízí nezabezpečené spotřebitelské úvěry pomocí zavedené sítě poboček napříč největšími městy v Gruzii. Lendo je v Gruzii dobře známá značka a zaměstnává téměř 200 zaměstnanců. Společnost se pyšní přátelskými zákaznickými službami, a proto má k 31. březnu 2018 více než 130 000 aktivních klientů.

O finančních výsledcích společnosti si můžete přečíst více zde. Lendo zveřejní své auditované finanční výkazy za rok 2017 v červnu 2018.

Lendo také opětovně aktivoval svoji cashback kampaň. Pokud budete investovat do půjček od Lendo s dobou splácení 9 a více měsíců v období od 2. května 2018 do 16. května 2018, tak můžete vydělat cashback 1,5 %.

Abyste měli na cashback nárok, musíte se zaregistrovat do kampaně před tím, než investici provedete. Pouze investice na Mintos primárním trhu jsou kvalifikované pro cashback.

Zaregistrujte se nyní>

Pro více informací čtěte Všeobecné podmínky akce.

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner