Lime Zaim ir pievienojies Mintos un sākotnēji piedāvā investīciju iespējas RUB, kā arī nākamajās nedēļās sāks piedāvāt kredītus EUR

Ar prieku paziņojam, ka Mintos aizdevumu tirgum ir pievienojies Lime Zaim! Uz tehnoloģijām orientētais uzņēmums sniedz finanšu pakalpojumus Krievijā, un tas Mintos investoriem piedāvās peļņu līdz 13% un līdz 18% attiecīgi no EUR un RUB aizdevumiem.

Lime grupā ietilpstošais Lime Zaim tika izveidots 2013. gadā Krievijā, un aizdevumu izsniegšanu tas uzsāka 2014. gada pirmajā ceturksnī. Lime Zaim aizdevumu produkti palīdz palielināt pirktspēju un pārvaldīt īstermiņa naudas plūsmas vajadzības klientiem, kuriem nav pieejami tradicionālo banku pakalpojumi. Lai to īstenotu, uzņēmums Krievijas iedzīvotājiem tiešsaistē piedāvā īstermiņa kredītus un kredītus ar atmaksu vairākos maksājumos. Uzņēmuma izstrādātie mašīnmācīšanās vērtēšanas algoritmi apvieno standarta kredītvēstures informāciju ar uzvedības un demogrāfijas faktoriem, sniedzot precīzāku kredītspējas novērtējumu. Tas uzņēmumam ļauj piedāvāt kredītus aizņēmējiem, kurus tradicionālie aizdevēji ir noraidījuši.

“Mintos aizdevumu tirgus piedāvā ļoti elastīgu finansējuma avotu, kas mums sniedz iespēju izlīdzināt kapitāla plūsmu, saskaņojot aktīvus ar saistībām, un vēl vairāk diversificēt mūsu finansējuma struktūru,” komentē Lime Capital Partners finanšu viceprezidents Kevins Herlijs.

Mintos izvietoto Lime Zaim Krievijā izsniegto patēriņa kredītu vidējais lielums ir 7000 RUB un vidējais ekvivalents eiro valūtā ir 100 EUR. Vidējais atmaksas termiņš ir 28 dienas. No RUB valūtā izvietotajiem kredītiem Tu vari sagaidīt neto peļņu līdz 18% gadā, savukārt no EUR kredītiem tā būs līdz 13% gadā.

Visi Lime Zaim aizdevumi ir nodrošināti ar atpirkšanas garantiju. Tas nozīmē, ka uzņēmuma mātes kompānija Laim Zaim Holdings Limited aizdevumu atpirks, ja tā atmaksa kavēsies vairāk nekā 60 dienas. Turklāt, lai nodrošinātu savu un investoru interešu sasaisti, Lime Zaim līdzdalība aizdevumos būs 10%.

Alekseja Ņefedova un Staņislava Serguškina 2013. gadā izveidotais uzņēmums līdz šim ir izvērtējis simtiem tūkstošu aizdevumu pieteikumu un izsniedzis 393 000 aizdevumu vairāk nekā 100 000 klientu.

Lime Zaim ieņēmumi 2017. gadā bija aptuveni 11,6 milj. EUR, un neto peļņa šajā periodā sasniedza aptuveni 1,4 milj. EUR. 2018. gada 1. janvārī uzņēmuma neto kredītportfelis bija vairāk nekā 2,3 milj. EUR.

Izmanto šo izdevību diversificēt savu investīciju portfeli un investē Lime Zaim aizdevumos! Ja Tu izmanto Auto Invest rīku, atceries attiecīgi pielāgot tā iestatījumus.

Jaunākās ziņas

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner