Lime Zaim se připojuje na Mintos a nabízí investiční příležitosti v RUB a v nadcházejících týdnech začne nabízet půjčky v EUR

Jsme potěšeni možností přivítat Lime Zaim do rodiny Mintos! Společnost je technologicky zaměřený poskytovatel finančních služeb v Rusku a nabízí výnosy až 13 % pro půjčky v EUR a 18 % pro půjčky v RUB.

Společnost Lime Zaim, člen skupiny Lime Group, byla založena v roce 2013 v Rusku a začala poskytovatel půjčky v prvním čtvrtletí roku 2014. Hlavní produkt Lime Zaim slouží nedostatečně financovaným zákazníkům k rozšíření jejich nákupní síly a k řízení potřeb jejich krátkodobého peněžního toku. Aby toho dosáhla, tak společnost nabízí krátkodobé půjčky a půjčky se splátkami obyvatelům Ruska zcela online. Jejich vlastní hodnotící algoritmus s prvky strojového učení kombinuje standartní informace kreditní historie s behaviorálními a zeměpisnými faktory, aby poskytl co nejpřesnější kreditní hodnocení. To umožňuje společnosti nabízet finance žadatelům odmítnutých tradičními poskytovateli půjček.

„Mintos tržiště nabízí mimořádně flexibilní zdroj financování, který nám umožní plynulý příliv kapitálu spojující aktiva se závazky a zvýší rozmanitost naší struktury financování,“ říká Kevin Hurley, finanční více prezident ve společnosti Lime Capital Partners.

Průměrná osobní půjčka z Ruska od Lime Zaim na Mintos je okolo 7 000 RUB a přibližně ekvivalent 100 EUR. Průměrná doba splatnosti je 28 dní. Můžete očekávat čistý roční výnos 18 % u půjček zveřejněných v RUB a 13 % pro půjčky v EUR.

Všechny půjčky od Lime Zaim jsou s garancí zpětného odkoupení mateřskou společností Laim Zaim Holdings Limited. To znamená, že pokud půjčka je v prodlení více jak 60 dní, tak Laim Zaim Holdings Limited půjčku odkoupí zpět. Poskytovatel půjček si také ponechá 10 % z každé půjčky zveřejněné na rozvaze jako svoji kůži ve hře, aby se sjednotil zájem poskytovatele půjčky se zájmem investorů.

Od svého založení v roce 2013 Alexeyem Nefedovem a Stanislavem Sergushkinem, Lime Zaim ohodnotila stovky tisíc žádostí o půjčky, poskytla 339 000 půjček více než 100 000 zákazníkům.

V roce 2017 byly tržby Lime Zaim okolo 11,6 milionů EUR a čistý zisk ve stejném roce byl a okolo 1,4 milionu EUR. Společnost měla k 1. lednu 2018 čisté úvěrové portfolio více než 2,3 milionu EUR.

Využijte této příležitosti diverzifikovat Vaše portfolio a investujte do půjček od Lime Zaim! Pokud používáte Auto Invest, tak se ujistěte, že jste upravili patřičně nastavení.

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner