Lime Zaim tagad Mintos piedāvā investēt nomaksas aizdevumos

Ar prieku paziņojam, ka Lime Zime ir pirmais aizdevējs, kas paplašina savu produktu piedāvājumu Mintos, kopš Covid-19 pandēmijas sākuma 2020. gada martā.

Lime Zaim tagad Mintos piedāvā investēt nomaksas kredītus ar neto gada procentu likmi 14.5% (aizdevumiem EUR). Aizdevuma termiņš Lime Zaim nomaksas aizdevumiem ir no 42 līdz 168 dienām ar pagarināšanas iespējām, atkarībā no klienta vajadzībām un kredītspējas.

Nomaksas aizdevumi veido aptuveni 60% no Lime Zaim ieņēmumiem. Kompānijas plāns ir pievērst lielāku uzmanību aizdevumu piesaistei un, savukārt, piedāvāt investoriem Mintos jaunas iespējas ar lielāku potenciālo atdevi nekā vidēji.

Pašreizējais Lime Zaim neto portfelis ir 15 miljoni eiro (pamatsumma, no kuras atskaitīti uzkrājumi). Savas darbības laikā uzņēmums kopumā ir izsniedzis aptuveni 850 000 aizdevumu vairāk nekā 336 000 klientiem.

Ja Tu jau investē Lime Zaim īstermiņa aizdevumos un vēlies investēt arī nomaksas aizdevumos, neaizmirsti pielāgot savu investīciju stratēģiju.

Apskatīt Lime Zaim kredītus pirmreizējā tirgū

Par Lime Zaim

Lime Credit grupā ietilpstošais Lime Zaim tika izveidots 2013. gadā Krievijā, un kredītu izsniegšanu uzsāka 2014. gada pirmajā ceturksnī, un nomaksas aizdevumus ieviesa 2017. gada maijā. Lime Zaim kreditēšanas produkti palīdz klientiem, kuriem nav pietiekama pieeja banku pakalpojumiem, palielināt pirktspēju un pārvaldīt īstermiņa naudas plūsmas vajadzības.

Lime Zaim klientu bāze pārstāv dažādus vecuma un dzimuma aizņēmējus, tomēr lielākā daļa klientu ar vislojālāko atmaksas disciplīnu ir 25 līdz 35 gadus vecas jaunas sievietes, kuras dod priekšroku lielākiem nomaksas aizdevumiem, jo viņām ir labāki apstākļi un mazāks finansiālais slogs nekā ņemt vairākus mazākus īstermiņa aizdevumus. Uzzini vairāk         Lime Zaim nesen atjauninātajā prezentācijā.

Lime Zaim izmanto patentētu mašīnmācību modeli, lai novērtētu aizņēmējus, iekļaujot vairāk nekā 500 parametrus no dažādiem resursiem (kredītvēsture, uzvedības parametri, telekomunikāciju operatoru dati utt.). Attiecībā uz aizdevumu piešķiršanu uzņēmums veic klientu papildu pārbaudi, pieprasot papildu dokumentus.

Šobrīd Lime Zaim pieejamo investīciju summa Mintos aizdevumu tirgū sastāda 1,38 miljonus eiro. Aktīvas investīcijas Lime Zaim izsniegtos kredītos ir 17 148 investoriem, un vidēji viens investors tajos ir investējis 80 eiro.

Lime Zaim izpilddirektora komentārs

Cienījamie Mintos investori,

Mēs uzskatām, ka Lime Russia līdz šim ir veiksmīgi pārvaldījusi Covid-19 sekas.

Paredzot ekonomiskās situācijas pasliktināšanos 2020. gada otrajā ceturksnī, mēs īslaicīgi pārtraucām piedāvāt nomaksu pa daļām. Tomēr kopš 2020. gada 1. jūlija mēs esam atgriezuši nomaksas produktus, jo ekonomiski nepiepildījās pragmatiski prognozētais negatīvais scenārijs. Mums joprojām ir stingrākas vērtēšanas prasības attiecībā uz visiem klientiem, it īpaši, ja viņi piesakās uz divu vai vairāku mēnešu aizdevumu.

Krievijas valdības noteiktās kredītbrīvdienas nav būtiski ietekmējušas mūsu biznesu, jo kopējais COVID-19 kredītbrīvdienu pieteikumu skaits mūsu kredītņēmēju vidū bija mazāks par 1 000. Pirmo COVID-19 uzliesmojuma mēnešu laikā mums izdevās ievērojami samazināt savas darbības izmaksas un regulāri pārdot mūsu ienākumus nenesošo portfeļa daļas vairākām iekasēšanas aģentūrām, lai saglabātu vēl augstāku likviditāti.

Mēs atjauninājām budžetus un pārskatījām attīstības plānus. Līdz 2020. gadam mēs neplānojam paplašināt savu biznesu nevienā citā valstī, izņemot tās, kurās mēs šobrīd darbojamies – Krievijā, Dienvidāfrikā un Meksikā.

Un, iespējams, pats galvenais, šajā laikā uzņēmums izpildīja visas finansiālās saistības pret Mintos investoriem un trešo pušu aizdevējiem.

 Liels paldies un vēlam vislabāko.

Aleksejs Nefedovs

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner