Lime Zaim veiksmīgi izvieto debijas obligācijas Maskavas fondu biržā

Zemāk sniegto paziņojuma tekstu AS Mintos Marketplace (Mintos) sniedza Lime Zaim – Mintos sadarbības partneris, kas piedāvā investīciju iespējas mintos.com platformā.

2021.gada 22. decembrī Lime Zaim veiksmīgi izvietoja savas debijas obligācijas 300 miljonu rubļu apmērā Maskavas fondu biržā (MOEX). To gada kupona likme rubļos ir 16,75%, un maksājumi tiks veikti reizi ceturksnī.

Lime Zaim uzskata, ka obligāciju emisija apliecina uzņēmuma darbības pārredzamību, augsto rentabilitāti un biznesa modeļa efektivitāti.

"Šī obligāciju izvietošana mūsu uzņēmumam ļaus dažādot finansējuma struktūru. Šogad esam dubultojuši izsniegto aizdevumu apjomu, un saskaņā ar mūsu prognozēm Krievijas tiešsaistes kreditēšanas tirgus turpinās augt. Piesaistītās investīcijas tiks izmantotas, lai sistemātiski palielinātu izsniegto aizdevumu skaitu par 55-70%, kā arī portfeļa izaugsmes veicināšanai 2022. gadā."

Lime Zaim izpilddirektore Oļesja Kiseļeva

Par Lime Zaim

2013.gadā dibinātais Lime Zaim darbojas trīs valstīs: Krievijā, Meksikā un Dienvidāfrikā, kurā tas ir vienīgais Krievijā bāzētais uzņēmums valsts alternatīvo aizdevumu tirgū.

Pašlaik Lime Zaim ir viens no 15 lielākajiem uzņēmumiem Krievijas mikrofinansēšanas tirgū pēc kopējā aizdevumu portfeļa apjoma. 2021. gada 15. decembrī reitingu aģentūra “Expert RA” apstiprināja Lime Zaim kredītreitingu ruB līmenī, kā arī nomainīja reitinga prognozi no stabilas uz pozitīvu.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner