Mārtiņš Šulte: investoru ieteikumi palīdz Mintos platformai augt un attīstīties

Godātie investori,

ir pagājis nedaudz vairāk nekā gads kopš savstarpējo aizdevumu platforma Mintos uzsāka darbu. Atskatoties uz šo laiku, gribu teikt, ka Mintos komandai tas ir bijis ļoti darbīgs un intensīvs. Esam strādājuši, lai platformai pievienotos arvien jauni kredītu izsniedzēji, tādējādi vienas platformas ietvaros investoriem sniegtu maksimāli plašas ieguldījumu iespējas – gan ģeogrāfiski, gan atbilstoši kredītu veidiem.
Daudz laika un enerģijas esam veltījuši arī tam, lai pati platforma būtu investoriem ērta un viegli lietojama.

Gribu teikt paldies vairāk nekā 500 investoriem, kuri aizvadītā gada nogalē piedalījās klientu apmierinātības pētījumā. Esam patiesi gandarīti par pozitīvo vērtējumu, ko investori snieguši mūsu darbam. Tāpat esam ņēmuši vērā Jūsu ieteikumus un tuvākā pusgada laikā plānojam ieviest vairākus uzlabojumus:

– nodrošināt pilnīgāku informāciju gan par katru kredītdevēju, kas pievienojies Mintos, gan par katru kredītu, kas izvietots platformā;

-pilnveidot blogu, lai investoriem vienkopus būtu pieejami platformas jaunumi;

-ieviest uzlabojumus filtru sarakstos, kas nodrošinās lielāku funkcionalitāti, ļaujot saglabāt filtru vērtības;

-izveidot investoru API (Application Programming Interface), kas sniegs iespēju investēt pirmreizējā un otrreizējā tirgū, kā arī pārskatīt konta informāciju;

-uzlabot “Auto Invest” darbību, lai aktivizēšana notiktu automātiski pie visu kontā ienākošo transakciju veidiem.

Klientu apmierinātības pētījums parādīja, ka 90% investoru šogad plāno palielināt savu ieguldījumu portfeli kredītos, kas izvietoti dažādās savstarpējo aizdevumu platformās. Esmu patiesi gandarīts, ka aug investoru uzticība šai nozarei.

Mintos komanda strādās, lai daļa investīciju tiktu veikta tieši mūsu platformā pieejamos aizdevumos. Arī turpmāk darīsim visu, lai platforma būtu investoriem draudzīga, savukārt veiktās darbības – pārskatāmas un caurspīdīgas. Tāpat esam un vienmēr būsim atvērti Jūsu ieteikumiem, lai vēl vairāk pilnveidotu savu sniegumu.


martins-sulte

Mārtiņš ir Mintos izpilddirektors un līdzdibinātājs. Viņš raksta par uzņēmuma vīziju, uzlabojumiem Mintos platformā, kā arī par jaunākajām tendencēm finanšu tehnoloģiju pasaulē. Katra jauna diena viņu izaicina, un zinātkāre motivē virzīties uz priekšu.

Dalies: