Meksikas aizdevumu izsniedzējs Dinerito Audaz pievienojas Mintos

Gribi vairāk investīciju iespēju Meksikā? Tad šie ir lieliski jaunumi Tev – Mintos aizdevumu tirgū pieejamo aizdevumu klāsts ir paplašināts ar Dinerito Audaz izsniegtajiem patēriņa kredītiem!

2011. gadā dibinātais Dinerito Audaz piešķir kredītus valsts sektora darbiniekiem, izmantojot algas maksājumu atlaižu mehānismu. Uzņēmums ir reģistrējis preču zīmi DineritoXtra, un tam ir aizvien stabilāka un diferencētāka pozīcija Meksikas alternatīvo finanšu tirgū. Kopš darbības uzsākšanas Dinerito ir piesaistījis 11 546 klientus.

Pēc 2019. gada oktobra datiem uzņēmums ir izsniedzis 5425 kredītus 12,4 miljonu EUR apmērā. Vidējais kredīta lielums ir 2278 EUR. Dinerito ir piešķirts B- Mintos reitings.

Dinerito Audaz kredītus izsniedz esošiem un pensionētiem valsts sektora darbiniekiem. Kredīta izsniegšanas procesā papildus verifikācijai, kas tiek veikta institucionālos portālos, klienti tiek identificēti, izmantojot dažādus kanālus, piemēram, algas kvītis, bankas izrakstus, adreses pierādījumus un citus.

“DineritoXtra motivācija sākas ar ideju pievienoties vienam no pasaulē labākajiem aizdevumu tirgiem un vēlmi izmantot jaunas finansējuma piesaistes metodes. Mēs priecājamies par iespēju sadarboties ar Mintos un atrast cilvēkus, kuri ir ieinteresēti investēt mūsu uzņēmuma izsniegtajos kredītos,” komentē Paul Bustos, DineritoXtra vadītājs.

Dinerito Mintos aizdevumu tirgū

Mintos aizdevumu tirgū tagad ir pieejami Dinerito Audaz Meksikā izsniegti patēriņa kredīti eiro (EUR) valūtā. Vidējais kredīta apmērs ir 2278 EUR, un atmaksas termiņš ir 34 mēneši. Tu vari sagaidīt neto peļņu līdz 11% gadā.

Visi Mintos pieejamie Dinerito Audaz kredīti ir nodrošināti ar atpirkšanas garantiju – uzņēmums atpirks kredītus, kuru atmaksa kavēsies 60 vai vairāk dienas. Papildus tam uzņēmums savā bilancē paturēs 10% no katra aizdevumu tirgū izvietotā kredīta.

2019. gada septembra beigās Dinerito neto kredītportfelis bija 10,4 miljoni EUR. Salīdzinot ar 2018. gada neto kredītportfeli, tas ir palielinājies par 20%.

Izmanto lielisko iespēju investēt Dinerito Audaz Meksikā izsniegtos kredītos! Ja Tu investē ar Auto Invest, atceries attiecīgi atjaunināt tā iestatījumus.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner