Meksikas kreditēšanas uzņēmums Financiera Contigo pievienojas Mintos platformai

Esam priecīgi uzsākt sadarbību ar Financiera Contigo (juridiskais nosaukums CEGE Capital) – Meksikā strādājošu kreditēšanas uzņēmumu, kas Mintos aizdevumu tirgū piedāvās jaunas investīciju iespējas ar procentu likmēm līdz 12% gadā.

Financiera Contigo 2010. gadā nodibinājadivi brāļi Allan un Emilio Cherem, kurus Forbes žurnāls 2017. gadā nominēja Meksikas “30 zem 30”. Pašlaik uzņēmumā strādā aptuveni 2500 darbinieku, tam ir 170 filiāles un aptuveni 200 000 aktīvu klientu. Uzņēmuma kopējais neto kredītportfelis pārsniedz 45 miljonus eiro (2022. gada februāra beigās), un šobrīd tas ir viens no lielākajiem un pazīstamākajiem mikrofinansēšanas uzņēmumiem Meksikā.

Tā galvenais produkts – grupu aizdevumi – ir vērsts uz atbalstu sievietēm, kuras ir pašnodarbinātas vai izveidojušas mazus uzņēmumus. Šāda veida aizdevumos vismaz astoņu cilvēku grupa savstarpēji garantē viens otra maksājumu veikšanu. Tas palīdz Financiera Contigo saglabāt zema riska portfeli, kā rezultātā ienākumus nenesošu aizdevumu (atmaksa kavējas 90 dienas) rādītājs ir aptuveni 2 % (2022. gada februārī).

Līdz 2020. gada beigām uzņēmums attīstīja Conmigo Vales kuponu aizdevumu produktu, kas tika iekļauts Mintos platformā 2021. gada augustā kā atsevišķs uzņēmums. Financiera Contigo sniedz Conmigo Vales grupas garantiju.

Financiera Contigo misija un darbība

Contigo piedāvā virkni finanšu produktu kopienām, kurām nav piekļuves vispārējai banku sistēmai, īpašu uzmanību pievēršot sieviešu uzņēmēju un viņu ģimeņu dzīves uzlabošanai, vienlaikus veidojot pozitīvas attiecības ar darbiniekiem, akcionāriem un piegādātājiem.

Kad Financiera Contigo ierodas kopienā, tā finanšu konsultanti veic pasākumus, lai informētu potenciālos klientus par saviem produktiem un izglītotu viņus par personīgo finanšu pārvaldību, lai mazinātu pārmērīgu parādsaistību risku. Pēc apstiprināšanas filiāļu vadītāji apmeklē klientus uz vietas un izsniedz aizdevumus, izmantojot debetkartes vai naudas pārvedumus. Pēc tam finanšu konsultanti katru nedēļu tiekas ar klientiem, lai sniegtu atbalstu aizdevumu pārvaldībā un atmaksāšanā.

Financiera Contigo aizdevumi Mintos platformā

Gada procentu likmes

Līdz 12%

Vidējā GPL*

135%

Vidējā aizdevuma summa

5 910 EUR

Ienākumus nenesošu aizdevumu īpatsvars (RPP 90**)

2%

Vidējais aizdevuma termiņš

4 mēneši

Līdzdalība aizdevumā

10%

Mintos Risk Score

6

Atpirkšanas pienākums

Procenti par kavētiem maksājumiem

*Gada procentu likme

**Riskam pakļautais portfelis (kavējas ilgāk par 90 dienām)

Financiera Contigo izsniegtajiem aizdevumiem ir piešķirts Mintos Risk Score 6 ar šādiem apakšrādītājiem: kredītportfeļa sniegums – 6, aizdevumu apkalpotāja efektivitāte – 6, atpirkšanas spēja – 7 un sadarbības struktūra – 4.

Drošības līmeni veido tieša aizdevuma cesija, ko papildina ķīlas tiesības pār Mintos aizdevumu tirgū izvietotajiem kredītiem, kas izveidotas, lai nodrošinātu investoru prasības. Papildus tam ir trešās puses trasta nodrošinātājs, kas ir atbildīgs par no Mintos finansēto aizdevumu atmaksas ienākošo naudas plūsmu nodrošināšanu. Trasta pārvaldītājs nodrošina, ka tās ir juridiski nodalītas, un Mintos ir pirmais, kas saņemtu maksājumus par konkrētiem aizdevuma līgumiem. Piemēram, maz ticamā Financiera Contigo saistību neizpildes gadījumā Mintos nekavējoties informētu trasta administratoru, lai tas visus aizņēmēju maksājumus novirzītu tieši uz Mintos kontu, un tikai pēc visu Mintos prasību apmierināšanas atlikušās summas nonāku pie kreditēšanas uzņēmumam.

Tiklīdz būs izveidots ģenerāltrasta konts Mintos investoriem, sadarbības struktūras apakšrādītājs tiks paaugstināts uz 8.

"Contigo ar lielu prieku pievienojas Mintos platformai. Tas mums sniedz globālu pieeju investoriem, kuri vēlas pievienoties mūsu misijai mainīt dzīvi, atbildīgi izsniedzot aizdevumus sievietēm lauku apvidos. Kopš pievienošanās Mintos ar mūsu Conmigo platformu, esam guvuši lielisku pieredzi, turklāt tas mums deva iespēju vēl vairāk paplašināt savu produktu un pakalpojumu pieejamību, tanī pat laikā saglabājot savu uz cilvēkiem vērsto apņemšanos un meklējot veidus, kā atbalstīt mūsu klientus un radīt vairāk darba iespēju. Contigo komandu veido vairāk nekā 2500 darbinieku, kuri ir apņēmības pilni, vēlas un spēj paplašināt mūsu portfeli, izmantojot Mintos, tādējādi spējot apkalpot vairāk cilvēku un ar mūsu tehnoloģiju palīdzību pozitīvi ietekmējot viņu ģimenes un kopienas. Tāpat mēs cienīsim Mintos izrādīto uzticību, nodrošinot labu pieredzi tajā esošajiem investoriem. Ar Mintos investoru atbalstu mēs atstāsim iespaidu šajā pasaulē."

Allan Cherem, Financiera Contigo vadītāja komentārs

Kā investēt Financiera Contigo aizdevumos

Mintos ir pievienojis Financiera Contigo aizdevumus diversificētajai un augstas ienesības stratēģijai. Ja gribi investēt šajos aizdevumos, izmantojot personalizētu automatizētu stratēģiju, atceries attiecīgi pielāgot savus stratēģijas iestatījumus. Ja investē manuāli, Tu vari filtrēt aizdevumus pirmreizējā tirgū.

Par Financiera Contigo

2010. gadā dibinātais Financiera Contigo (juridiskais nosaukums CEGE Capital) ir Meksikā strādājošs kreditēšanas uzņēmums, un tas ir viens no valstī lielākajiem un pazīstamākajiem mikrofinansēšanas uzņēmumiem. Contigo piedāvā virkni finanšu produktu kopienām, kurām nav piekļuves vispārējai banku sistēmai, īpašu uzmanību pievēršot sieviešu uzņēmēju un viņu ģimeņu dzīves uzlabošanai, vienlaikus veidojot pozitīvas attiecības ar darbiniekiem, akcionāriem un piegādātājiem.

Kad Financiera Contigo ierodas kopienā, tā finanšu konsultanti veic pasākumus, lai informētu potenciālos klientus par saviem produktiem un izglītotu viņus par personīgo finanšu pārvaldību, lai mazinātu pārmērīgu parādsaistību risku. Pēc apstiprināšanas filiāļu vadītāji apmeklē klientus uz vietas un izsniedz aizdevumus, izmantojot debetkartes vai naudas pārvedumus. Pēc tam finanšu konsultanti katru nedēļu tiekas ar klientiem, lai sniegtu atbalstu aizdevumu pārvaldībā un atmaksāšanā.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner