Mikro Kapital na platformě Mintos nově nabízí podnikatelské úvěry z Moldavska

Mikro Kapital, který na tržišti nedávno zahájil nabídku podnikatelských úvěrů z Ruské federace, Vám nyní nabízí další investiční příležitosti – tentokrát z Moldavska!

Mikro Kapital Moldova je nebankovní úvěrová organizace (NÚO), která poskytuje úvěry velmi malým a malým společnostem a soukromým osobám v Moldavské republice. Od svého vzniku v roce 2013, do konce prvního čtvrtletí letošního roku, moldavský business poskytl více než 3 900 úvěrů. 

Mikro Kapital Moldova se řadí mezi TOP 10 NÚO

V Moldavsku existuje 199 registrovaných NÚO a na konci roku 2018 byl Mikro Kapital Moldova devátým největším poskytovatelem úvěrů podle objemu brutto úvěrového portfolia. V zemi jsou NÚO monitorovány a kontrolovány Národní komisí pro finanční trh.

Mikro Kapital Moldova je součástí skupiny Mikro Kapital, globální holdingové společnosti, která sdružuje finanční instituce z Itálie, Švýcarska, Lucemburska, Arménie, Ruska, Běloruska, Rumunska, Moldavska, Tádžikistánu a dalších států. Skupina byla založena v roce 2008 a k 31. prosinci 2018 spravovala celková aktiva ve výši 530 mil. EUR.

Co Mikro Kapital Moldova na platformě Mintos nabízí

Mikro Kapital Moldova Vám nyní na tržišti nabízí své podnikatelské úvěry poskytnuté v Moldavské republice, které zveřejnuje v EUR. Úvěry se pohybují v rozmezí od 500 EUR do 150 000 EUR s průměrnou dobou splácení 44 měsíců. Můžete očekávat čistý roční výnos až 9 %.

Veškeré úvěry poskytnuté společností Mikro Kapital Moldova mají garanci zpětného odkoupení, což znamená, že pokud bude úvěr v prodlení 60 dní nebo déle, společnost půjčku odkoupí zpět. Zároveň si poskytovatel půjček ponechá 5 % z každé půjčky umístěné na tržiště, jako svoji kůži ve hře.

Mikro Kapital Moldova má uděleno Mintos Hodnocení rizika A- a to zejména díky solidní finanční výkonností společnosti, dlouhodobým úspěchům managementu a dlouhodobě stabilní kvalitě portfolia. Ke konci května letošního roku měla společnost netto úvěrové portfolio ve výši 12,4 mil. EUR a čistý zisk 0,2 mil. EUR.

Pro podrobnější vysvětlení finanční situace a výkonnosti společnosti, složení jejího managementy a jejího podnikání v Moldavsku si můžete přečíst prezentaci společnosti.

Chtějí-li investoři získat expozici vůči půjčkám od Mikro Kapital Moldova, tak budou moci investovat do půjček poskytnutých společností Mintos Finance společnosti Mikro Kapital Moldova, kde budou splátky záviset na splátkách konkrétního uživatele půjčky. Každá půjčka poskytnutá společností Mintos Finance společnosti Mikro Kapital Moldova bude vázána na konkrétní půjčkou poskytnutou společností Mikro Kapital Moldova konečnému uživateli půjčky.

Nezmeškejte tuto skvělou příležitost investovat do podnikatelských úvěrů od společnosti Mikro Kapital Moldova poskytnutých v Moldavsku. Pokud používáte Auto Invest, nezapomeňte si upravit odpovídajícím způsobem jeho nastavení.

 

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner