Mikro Kapital piedāvā investēt biznesa un lauksaimniecības kredītos no Rumānijas

Globālajā holdinga uzņēmumā Mikro Kapital Group ietilpstošais Mikro Kapital ir paplašinājis savu piedāvājumu Mintos aizdevumu tirgū, pievienojot biznesa un lauksaimniecības kredītus no Rumānijas. Tādējādi Mikro Kapital tagad piedāvā investīciju iespējas trīs valstīs. 

Mikro Kapital IFN SA Romania galvenokārt finansē mazos un vidējos uzņēmumus, tostarp lauksaimniecības uzņēmumus, kā arī privātpersonas Rumānijā. Kopš uzņēmuma dibināšanas 2016. gadā, tas ir izsniedzis vairāk nekā 2000 kredītu.

Mikro Kapital Romania ir pirmā mikrofinansēšanas organizācija no Rumānijas, kas saviem klientiem ir izstrādājusi tiešsaistes rīku, ar kuru sekot līdzi aktīvajiem kredītiem, likmēm un grafikiem. Uzņēmums ir pieteicies arī EaSI garantijai, kas nākotnē ļaus palielināt kredītportfeli, vienlaikus izvairoties no riskiem.

Mikro Kapital Romania ir daļa no globāla holdinga uzņēmuma Mikro Kapital Group, kas apvieno finanšu iestādes Itālijā, Šveicē, Luksemburgā, Armēnijā, Krievijā, Baltkrievijā, Rumānijā, Moldovā, Tadžikistānā un citās valstīs. Grupa tika izveidota 2008. gadā, un pēc 2019. gada otrā ceturkšņa datiem tā pārvalda aktīvus vairāk nekā 500 miljonu eiro apmērā.

Mikro Kapital Romania Mintos aizdevumu tirgū

Mirko Kapital Romania Mintos aizdevumu tirgū piedāvā investēt Rumānijā izsniegtos biznesa un lauksaimniecības kredītos, kas izvietoti eiro valūtā. Kredīti ir diapazonā no 420 EUR līdz 147 000 EUR ar 40 mēnešus ilgu vidējo atmaksas termiņu. Investori var sagaidīt neto peļņu līdz 10% gadā.

Visi Mikro Kapital Romania izsniegtie kredīti ir nodrošināti ar atpirkšanas garantiju. Līdz ar to, ja kredīta atmaksa kavēsies 60 vai vairāk dienas, aizdevumu izsniedzējs to atpirks. Papildus tam uzņēmums paturēs 10% no katra kredīta, lai saglabātu savu līdzdalību aizdevumos.

Mikro Kapital Romania ir piešķirts “B+” Mintos reitings. Tam pamatā ir uzņēmuma ilgākā laika periodā demonstrētie stabilie finanšu rādītāji, vadības līdzšinējais sniegums un stabilie portfeļa kvalitātes rādītāji. Šī gada oktobra beigās uzņēmuma neto kredītportfelis bija 17,5 miljoni eiro.

Detalizētāka informācija par uzņēmuma finanšu rādītājiem, vadības struktūru un tā darbību Rumānijā ir pieejama uzņēmuma prezentācijā šeit.

Lai iegūtu pieeju Mikro Kapital Romania kredītiem, investori var investēt Mintos Finance izsniegtos aizdevumos Mikro Kapital Romania, kuru atmaksa ir atkarīga no gala aizņēmēja maksājumiem. Katrs aizdevums, ko Mintos Finance izsniegs Mikro Kapital Romania, tiks piesaistīts attiecīgam Mikro Kapital Romania izsniegtam kredītam gala aizņēmējam.

Izmanto lielisko iespēju investēt Rumānijā izsniegtos Mikro Kapital Romania biznesa un lauksaimniecības kredītos! Ja Tu lieto Auto Invest, atceries attiecīgi atjaunināt tā iestatījumus.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner