Mikro Kapital tagad Mintos izvieto arī biznesa kredītus no Moldovas

Mikro Kapital, kas nesen Mintos aizdevumu tirgū sāka izvietot Krievijā izsniegtus biznesa kredītus, tagad Tev piedāvā vēl plašākas investīciju iespējas, pievienojot jaunu valsti – Moldovu!

Mikro Kapital Moldova ir nebanku kredītiestāde (NBK), kas izsniedz kredītus mikro un maziem uzņēmumiem un privātpersonām Moldovas Republikā. Laika posmā no Moldovas uzņēmuma dibināšanas 2013. gadā līdz šī gada pirmā ceturkšņa beigām tas ir izsniedzis vairāk nekā 3900 kredītu.

Mikro Kapital Moldova ierindojas starp top 10 NBK

Moldovā ir 199 reģistrētu NBK. 2018. gada beigās Mikro Kapital Moldova bija devītais lielākais aizdevējs pēc bruto kredītportfeļa apjoma. Moldovā NBK uzrauga un kontrolē Valsts finanšu tirgus komisija.

Mikro Kapital Moldova ietilpst Mikro Kapital grupā – globālā holdinga uzņēmumā, kas apvieno finanšu iestādes Itālijā, Šveicē, Luksemburgā, Armēnijā, Krievijā, Baltkrievijā, Rumānijā, Moldovā, Tadžikistānā un citās valstīs. Grupa tika izveidota 2008. gadā, un 2018. gada 31. decembrī grupas kopējais pārvaldībā esošo aktīvu apjoms sasniedza 530 miljonus eiro.

Ko Mikro Kapital Moldova Tev piedāvā Mintos aizdevumu tirgū?

Mikro Kapital Moldova investīcijām piedāvā Moldovā izsniegtus biznesa kredītus, kas Mintos aizdevumu tirgū ir izvietoti eiro valūtā. Kredīti ir diapazonā no 500 līdz 150 000 eiro, un to vidējais atmaksas termiņš ir 44 mēneši. Tu vari sagaidīt neto peļņu līdz 9% gadā.

Visiem Mikro Kapital Moldova izsniegtajiem aizdevumiem ir atpirkšanas garantija. Tas nozīmē, ka uzņēmums kredītu atpirks, ja tā atmaksa kavēsies 60 vai vairāk dienas. Turklāt aizdevumu izsniedzējs paturēs 5% no katra kredīta, tādējādi nodrošinot savu līdzdalību aizdevumā.

Mikro Kapital Moldova ir piešķirts A- Mintos reitings, kā pamatā galvenokārt ir uzņēmuma spēcīgie finanšu rezultāti, vadības līdzšinējais sniegums un ilgstoši stabilie portfeļa kvalitātes rādītāji. Šī gada maija beigās uzņēmuma neto kredītportfelis sasniedza 12,4 miljonus eiro, un tā neto peļņa bija 0,2 miljoni eiro.

Padziļināts uzņēmuma finanšu rezultātu, vadības struktūras un darbības Moldovā skaidrojums ir pieejams uzņēmuma prezentācijā šeit. 

Lai iegūtu pieeju Mikro Kapital Moldova kredītiem, investori varēs investēt Mintos Finance izsniegtos aizdevumos Mikro Kapital Moldova, kuru atmaksa ir atkarīga no gala aizņēmēja maksājumiem. Katrs aizdevums, ko Mintos Finance izsniegs Mikro Kapital Moldova, tiks piesaistīts attiecīgam Mikro Kapital Moldova izsniegtam kredītam gala aizņēmējam.

Nepalaid garām lielisko iespēju investēt Moldovā izsniegtos Mikro Kapital Moldova kredītos! Ja Tu izmanto Auto Invest rīku, atceries attiecīgi atjaunināt tā iestatījumus.

 

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner