Mintos aicina uz DelfinGroup vebināru

Ceturtdien, 2021. gada 23. septembrī, plkst. 14:00 (EET) Mintos saviem investoriem rīkos vebināru ar DelfinGroup pārstāvjiem: “DelfinGroup: 2021. gada 1. pusgada finanšu rezultāti un nākotnes plāni”.

AS DelfinGroup valdes priekšsēdētājs Didzis Admidiņš un valdes loceklis Kristaps Bergmanis informēs par grupas 2021. gada 1. pusgada finanšu rezultātiem un citiem svarīgākajiem notikumiem uzņēmumā (tostarp paplašināšanās plāniem, kreditēšanas tirgus tendencēm, informāciju par neseno obligāciju emisiju un plānoto sākotnējo publisko piedāvājumu (IPO)).

Kā parasti, mēs aicinām investorus uzdot savus jautājumus Slido. Vispirms tiks atbildēts uz jautājumiem, kas saņēmuši visvairāk balsu. Turklāt ir vērts pārbaudīt, vai Tavam jautājumam līdzīgs jau ir iekļauts sarakstā, jo tad Tu vari vienkārši par to nobalsot, tādējādi pavirzot to augstāk sarakstā.

Atbildes tiks sniegtas tiktāl, ciktāl informācija var tikt atklāta saskaņā ar noteikumiem, jo AS DelfinGroup obligācijas ir kotētas Nasdaq Riga biržā. Tas nozīmē, ka pastāv īpašas prasības attiecībā uz informācijas atklāšanu visiem investoriem, kas paredz, ka visa svarīgā informācija vispirms ir jāatklāj ar Nasdaq Riga starpniecību. DelfinGroup atbildēs uz jautājumiem, kas tiks iesniegti, izmantojot norādīto Slido saiti, līdz 22. septembra plkst. 16:00 (EET).

Tu vari ieplānot savu dalību šajā vebinārā Mintos YouTube kanālā jau šodien.

Par DelfinGroup

2009. gadā dibinātā AS DelfinGroup (iepriekš SIA ExpressCredit) ir aizdevumu izsniedzēju Banknote un VIZIA īpašnieks. DelfinGroup ir otrs lielākais nebanku patēriņa kredītu izsniedzējs Latvijā. Kopš dibināšanas uzņēmums ir izsniedzis lombarda un patēriņa kredītus 303 miljonu eiro apmērā, un tā klientu bāze sasniedz gandrīz 400 000 klientu. 2020. gadā uzņēmuma ieņēmumi bija 23,7 miljoni eiro, kredītportfelis sasniedza 34,7 miljonus eiro, EBITDA pieauga līdz 9,3 miljoniem eiro un peļņa pirms nodokļiem sasniedza 4,6 miljonus eiro. No 2021. gada 6. maija uzņēmumā ir notikušas izmaiņas īpašnieku struktūrā, un daži tā kapitāla investori pārklājas ar Mintos kapitāla investoriem.

Šis uzaicinājums un plānotais tīmekļa seminārs ir tikai mārketinga komunikācija, nevis ieguldījumu padoms. Mintos nav pārbaudījis vai kā citādi verificējis informāciju, ar kuru AS DelfinGroup dalīsies vebināra laikā.
Investēšana ir saistīta ar risku. Nav garantijas, ka investētā nauda tiks atgūta. Līdzšinējie rezultāti negarantē līdzīgus rezultātus nākotnes. Mintos nav atbildīgs par nekādiem tiešiem vai netiešiem zaudējumiem, kas radušies, izmantojot sniegto informāciju.
Šī informācija un plānotais vebinārs nav paredzēti kā reklāma, aicinājums, piedāvājums vai ieteikums pirkt vai pārdot jebkādas investīcijas vai veikt jebkādus citus darījumus.
Jebkurš investīciju lēmums ir jāpieņem, pamatojoties uz ar investīciju saistīto risku analīzi. Pirms investēšanas, izvērtē savas zināšanas, pieredzi, finansiālo situāciju un investēšanas mērķus.

Dalies: