Mintos aizdevumu tirgū investēti 4 miljardi eiro!

Mintos ir vadošais tirgus investīcijām aizdevumos, un tas nozīmē, ka lieli skaitļi ir mūsu ikdiena. Mūsu aizdevumu tirgū ik dienu ir pieejami tūkstošiem aizdevumu no desmitiem valstu. Kopš 2015. gada mums ir pievienojušies vairāk nekā 200 000 investoru, kuri grib izmantot iespējas investēt aizdevumos. Bet ir vēl miljoniem potenciālo investoru, kuri varētu pārliecināties, ka investēšana aizdevumos ir vienkāršs un lielisks veids, kā gūt pasīvos ienākumus, kā arī simtiem miljonu aizdevumu, kurus izsniegt mūsu mērķa tirgū esošajiem aizņēmējiem.

Taču tagad uz mirkli pievērsīsim uzmanību mūsu jaunākajam panākumam – Mintos ir sasniedzis 4 miljardu eiro atzīmi caur to finansēto aizdevumu apmērā! Un tas viss ir bijis iespējams, pateicoties jums!

Mēs turpināsim strādāt pie Mintos mērķu realizēšanas: uzlabot pieejamāko un daudzveidīgāko aizdevumu tirgu tiem, kuri meklē iespēju investēt aizdevumos, vienlaikus saglabājot esošo Mintos investoru vērtīgo lojalitāti un uzticību. Tu esi Mintos izaugsmes pamatā!

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner