Mintos aizdevumu tirgū tagad pieejami Āfrikā izsniegti aizdevumi

GetBucks ir uzsācis Botsvānā tiešsaistē izsniegtu īstermiņa patēriņa kredītu izvietošanu Mintos aizdevumu tirgū. Tādējādi GetBucks ir kļuvis par pirmo aizdevuma izsniedzēju Mintos aizdevumu tirgū, kas piedāvā iespēju investēt aizdevumos, kas izsniegti vienā no visstraujāk augošajiem reģioniem pasaulē – Āfrikā.

GetBucks, kas ietilpst Frankfurtes biržā kotētā finanšu tehnoloģiju uzņēmumā MyBucks, Mintos aizdevumu tirgum pievienojās 2017. gada jūnijā, investoriem dodot iespēju investēt Polijā izsniegtos īstermiņa patēriņa kredītos. Līdz šim, izmantojot Mintos, uzņēmums ir finansējis aizdevumus vairāk nekā 300 tūkst. eiro apmērā.

MyBucks vadītāja vietnieks Tim Nuy komentē: “Sākotnēji mēs Mintos uzlūkojām kā praktisku un elastīgu risinājumu mūsu finansējuma piesaistes vajadzībām Eiropā. Līdz šim Mintos platforma ir sniegusi lieliskus rezultātus ar augstu pieprasījumu no investoriem.”

“Rezultāti ir bijuši tik labi,” atzīst Nuy, “ka tas mūs mudināja rast līdzīgu risinājumu mūsu veiksmīgajai darbībai Āfrikā. Daudzi Āfrikas tirgi nav ievērojami atšķirīgi no Austrumeiropas valstīm. Piemēram, Botsvānā ir ļoti stabila ekonomika, un IKP uz vienu iedzīvotāju pārsniedz 16 tūkst. ASV dolāru.”

“Mēs priecājamies sadarboties ar Mintos, ļaujot investoriem no Eiropas iesaistīties Āfrikas patēriņa finanšu biznesā. Esam pārliecināti, ka šī sadarbība būs tikpat veiksmīga kā Polijas gadījumā.”

GetBucks Mintos aizdevumu tirgū izvietos Botsvānā izsniegtus aizdevumus vidēji EUR 250 apmērā ar 30 dienu atmaksas termiņu. Investoru vidējā neto peļņa sasniegs 11% gadā.

Aizdevumiem, kuru atmaksa kavēsies ilgāk par 60 dienām, GetBucks piedāvās atpirkšanas garantiju. Tāpat uzņēmums vismaz 5% no katra Mintos aizdevumu tirgū pieejamā aizdevuma paturēs savā bilancē. GetBucks Botsvānā saistību izpildi garantēs MyBucks grupa.

GetBucks iegādātā filiāle Botsvānā tika izveidota 1998. gadā, lai nodrošinātu nenodrošinātu īstermiņa kredītu izsniegšanu. Uzņēmums jau ir piešķīris vairāk nekā 120 000 kredītu kopumā vairāk nekā 19 miljonu eiro apmērā, un lielākā daļa no tiem ir tikuši izmantoti ar patēriņu un izglītību saistītu izmaksu segšanai.

MyBucks grupa kopš tās izveides 2011. gadā ir piedzīvojusi strauju izaugsmi. Izmantojot dažādus zīmolus, uzņēmums klientiem piedāvā nenodrošinātus patēriņa kredītus, finanšu risinājumus, kā arī apdrošināšanas produktus.

MyBucks grupa darbojas 12 valstīs trijos kontinentos: Āfrikā, Eiropā un Austrālijā. Uzņēmumam ir četras bankas licences, un tajā strādā vairāk nekā 1000 cilvēku. Kopš darbības uzsākšanas MyBucks ir izsniedzis jau vairāk nekā vienu miljonu aizdevumu. Patlaban MyBucks aizdevumu portfelis ir gandrīz 100 miljoni eiro, un 2016. gadā tika uzstādīts jauns rekords, aizdevumos izsniedzot 124 miljonus eiro.

Luksemburgā reģistrētā MyBucks grupa ir pirmais finanšu tehnoloģiju uzņēmums no Āfrikas, kas tiek kotēts Frankfurtes biržā, un tā ir arī pirmais finanšu tehnoloģiju uzņēmums Āfrikā, kas piedāvā uzkrājumu produktus. 2017. gadā uzņēmums sekmīgi kotēja obligācijas Vīnes, Botsvānas un Zimbabves fondu biržās, un tā plānos ietilpst obligāciju kotēšana vēl vairākās citās jurisdikcijās.

Pēdējo četru gadu laikā MyBucks grupas ieņēmumi ir palielinājušies pieckārtīgi, pēc 2017. gada jūnija beigu datiem sasniedzot 66,3 miljonus eiro. Aizvadītā gada laikā uzņēmuma peļņa no pamatdarbības palielinājās par 30%, sasniedzot 15,6 miljonus eiro.

GetBucks ir izstrādājis unikālu kredītu novērtēšanas tehnoloģiju ar mašīnmācības algoritmiem, kas maksājumu saistības nepildošu kredītu skaitu ļauj noturēt zem 8%. Uzņēmums savu produktu portfolio izplata ar digitālo kanālu un interneta pakalpojumu punktu starpniecību, kas paver iespējas straujai izaugsmei, vienlaikus efektīvi kontrolējot kredītrisku.

Ja vēlies investēt GetBucks izsniegtajos aizdevumos un izmanto Mintos aizdevumu tirgū pieejamo Auto Invest rīku, atceries attiecīgi pielāgot tā iestatījumus un pievienot GetBucks savam Auto Invest aizdevumu izsniedzēju sarakstam!

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner